Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

15min.lt: avarijoje žuvo policijos pareigūnas

Publikuota: 2017 sausio 24 Kategorija: Avarijos, Teisėtvarka

15min.lt nuotr.15min.lt nuotr.

Šiandien 13.55 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Pagėgių sav., kelio Pagėgiai–Klaipėda pradžioje (3 km), įvyko eismo įvykis. Po avarijos automobilyje liko prispaustas žmogus. Paaiškėjo, kad į avariją pateko policijos tarnybinis automobilis.

Žuvus Pagėgių komisariato tyrėjui Tomui Srūgiui, užuojautą pareiškė policijos generalinis komisaras.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, rašoma operatyviai antradienio popietę paviešintame BPC Klaipėdos skyriaus vyresniosios specialistės pranešime.

Per avariją žuvo pareigūnas. Tarnybinis patrulių automobilis važiavo Pagėgių link, kai į jį kaktomuša atsitrenkė mikroautobusas, lenkęs sunkvežimį.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Į avariją patekęs tarnybinis automobilis „Škoda“ priklauso Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Krovininis „Mercedes-Benz“ mikroautobusas yra paženklintas firmos „Skubių siuntų tarnyba“ (SST) logotipais.

Yra ir per šią avariją sužalotų žmonių.

Kaktomuša buvo neišvengiama?

Kaip pasakojo liudininkai, avarija vyko žaibiškai ir dramatiškai. Vilkiko vairuotojas, važiavęs Šilutės kryptimi, pamatė priešpriešiais su švyturėliais atskubančią policiją. Sunkvežimio vairuotojas stabdė ir traukėsi į kelkraštį, kaip to reikalauja KET.

Iš paskos skubėjusiam „Mercedes“ autobusiuko nepatyrusiam vairuotojui (gimusiam 1996 m.) tai tapo staigmena. Jis stabdė per vėlai ir sparnu kliudė puspriekabės galą. Matyt, nenorėdamas į ją įsirėžti, siuntų mikroautobuso vairuotojas metėsi kairėn, į priešpriešinę juostą, kur kaip tik važiavo policija.

Pareigūnui toks manevras buvo visiškai netikėtas ir išvengti kaktomušos fiziškai nebebuvo šanso.

Žuvęs pareigūnas – vienas geriausių Tauragės apskrityje

„Netekome savo šeimos nario, visos policijos bendruomenės vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Tomo artimiesiems“, – Policijos departamento (PD) pranešime cituojamas generalinis komisaras Linas Pernavas.

Tai jau 34-as policijos pareigūnas, žuvęs tarnybos metu, atgavus Nepriklausomybę.

Netrukus atskleista, kad eismo įvykyje žuvęs policininkas yra Tomas Srūgys – vienas geriausių Tauragės apskr. VPK pareigūnų, ne kartą laimėjęs geriausiųjų konkursą.

T.Srūgys, gimęs 1982 m. vasario 16 d., -nevedęs, jo tarnybos stažas – 11 m. 11 mėn., tarnybinių nuobaudų neturėjo, ne kartą skatintas už gerus darbo rezultatus.

Tomas buvo vienas geriausių Tauragės apskr. policijos pareigūnų, 2016 m. nugalėjęs geriausio Tauragės apskrities viešosios policijos pareigūno konkurse ir atstovavęs savo apskritį respublikiniame konkurse, rašoma Policijos departamento pranešime spaudai.

Eismo įvykio metu sužeistas tyrėjas Darius Pleskevičius (gimęs 1973 m. ), tarnybos stažas – 22 m. Eismo įvykio metu pareigūnui lūžo šonkauliai ir pradurtas plautis, jis paguldytas į ligoninę.

Siuntų mikroautobuso vairuotojas patyrė kojos sužalojimus (lūžis), jis paguldytas į ligoninę.

Iš karto po nelaimės į įvykio vietą išsiųsti policijos psichologai, kurie bendravo su žuvusiojo artimaisiais, susitiko su Pagėgių policijos komisariato pareigūnais.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, pirminiais duomenimis, eismo įvykio dalyviai buvo blaivūs.

Rytoj į Pagėgius vyksta policijos generalinis komisaras. Linas Pernavas ligoninėje aplankys sužalotą pareigūną, susitiks su komisariato vadovais ir kolektyvu.

Vyko dėl išdaužto lango

PD pranešime rašoma, kad pirminiais duomenimis, Pagėgių sav., kelyje Pagėgiai–Klaipėda, likus iki Pagėgių 2-3 km, skubių siuntų tarnybos mikroautobusas, vairuojamas vyro (gimusio 1996 m.), lenkdamas kelkraštyje sustojusį sunkvežimį, kuris sustojo praleisti su švyturėliais priešpriešiais atvažiuojančio tarnybinio policijos automobilio, kliudė sunkvežimio galinę dalį, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su tarnybiniu automobiliu „Škoda Yeti“.

Pareigūnai važiavo į iškvietimą Pagėgių gimnazijoje, kur mokinys išdaužė lango stiklą.

15min.lt inf.

4 skaitytojų komentarai
Anal-itikas 2017 sausio 25d., 11:1278.61.120.129
Nors važiuojama su švyturėliais spec automobilio vairuotojas taip pat yra atsakingas už eismo saugumą. Manau, lango išdaužimas mokykloje, nėra tas atvejis kai reikia lėkti akis išdegus. Jei policija būtų vykę be švyturėlių, eismo įvykio nebūtų buvę. Fura nebūtų stabdžiusi ir visi eismo dalyviai normaliai būt prasilenkę. Nors čia papilta gausybė liaupsių ir pgyrų , šiuo atveju, žuvęs pareigūnas elgėsi neišmintingai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 6

Atsakyti

Anevas 2017 sausio 25d., 19:5278.61.117.233
Užujauta ,mamai ir artimiems,, geras žmogus,,,

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 0

Atsakyti

Anal-itikas 2017 sausio 26d., 08:5878.61.120.129

Esminis klausimas, ar įvykio metu policininkai buvo prisisegę saugos diržus? Jei ne, tai už pasekmes kaltas asmuo neturėtų atsakyti.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 2

Atsakyti

edmundas 2017 sausio 26d., 20:235.20.105.48
kaip ir ivyko bet zmoniu gaila tevai augino leido mokslus mylejo sunu uzuojauta tevams zmonai ir vaikams

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą