Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

15min.lt: sutuoktinių senolių kelionė į žvejybą vos nesibaigė nelaime

Publikuota: 2017 sausio 17 Kategorija: Nelaimės, Teisėtvarka

15min.lt nuotr.15min.lt nuotr.

Antradienio popietę Šilutės rajone ant kojų buvo sukeltos visos specialiosios tarnybos, kurioms teko organizuoti gana kurioziškai į spąstus patekusios senyvos poros ir jos visureigio gelbėjimą.

Antradienį po pietų pagyvenusi pora iš Šilutės rajono išsiruošė į nėgių žvejybą. Visureigį „Mitsubishi“ vairavo žmona. Pora vyko keliu Sausgalviai–Tatamiškiai. Kelias yra apsemtas ir padengtas ledu.

Kuo toliau, tuo moteris prie vairo jautėsi nejaukiau. Porai privažiavus Leitės upelį, vairuotoja kategoriškai pareiškė: toliau ji tikrai nevažiuos. Jos 77 metų sutuoktinis buvo dar kategoriškesnis – žvejyba dėl prasto kelio žlugti negali. Sunerimusi moteris išlipo iš automobilio, o senolis sėdo prie vairo ir mėgino važiuoti toliau.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Įveikęs nedidelį atstumą jis suprato, kad tikriausiai žmona buvo teisi – kelias tolyn pernelyg pavojingas ir teks apsieiti be nėgių. Vyriškis apsisuko ir ketino grįžti pas sutuoktinę. Tačiau jau važiuojant atgal visureigis įlūžo ir įstrigo. Įvykio vietoje prireikė visų tarnybų – atskubėjo policija, ugniagesiai ir greitoji pagalba.

Medikai skubėjo į pagalbą porai, nes gavo informacijos, kad senoliams skauda širdis. Savo ruožtu vyriškis jiems pareiškė, kad medicinos pagalbos atsisako, esą viskas jam gerai.

Vairuotojas tik buvo piktas ant namiškių, kurie esą vengia greitai atvykti į nelaimės vietą jo gelbėti. Kaip senolis įsivaizdavo mėgėjišką gelbėjimo operaciją, sunku pasakyti. Mat į įvykio vietą bandęs važiuoti traktorius pakeliui taip pat įlūžo. Tą patį bandė padaryti ir vieno visureigio vairuotojas, tačiau ir pastarajam nepasisekė.

Apie tai, kad iki lede užstrigusio visureigio „Mitsubishi“ atvažiuos sunkioji ugniagesių ar techninės pagalbos tarnybų technika, negalėjo būti nė kalbos. Mat vandens gylis kai kuriose užtvindyto kelio ruožuose, vietinių teigimu, siekia 1–1,5 metro. Sunkvežimiui įlūžti tokioje vietoje būtų tiesiog katastrofiška.

Profesionalūs gelbėtojai patarė senoliams saugoti sveikatą ir pėsčiomis eiti iki saugaus sausumos ploto. Tuo tarpu „Mitsubishi“ visureigio gelbėjimą buvo bandoma organizuoti rankiniu būdu. Užduoties esmė – kažkaip užkelti iki ašių prasmegusią transporto priemonę ant tvirtesnio ledo, kuriuo ji galėtų būti išvairuota iš pavojingos potvynio zonos.

15min.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
SM 2017 sausio 19d., 20:5478.61.122.228

Tokie senoliai turetu apmoketi gelbejimo tarnybu islaidas…

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą