Marius Mickevičius iškovojo bronzą

Publikuota: 2010 lapkričio 26 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

(Viliaus Mačiulaičio, ve.lt, nuotr.)(Viliaus Mačiulaičio, ve.lt, nuotr.)

Kipre vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 20 metų) sunkiosios atletikos čempionate Klaipėdoje studijuojantis šilutiškis Marius Mickevičius užėmė trečiąją vietą.

Tarp svorio kategorijos iki 85 kg sunkiaatlečių 20-metis M. Mickevičius dvikovėje surinko 337 kilogramus. Rovimo veiksmu jis įveikė 156 kg sveriančią štangą (antras rezultatas), o išstūmė 181 kg svorio štangą (ketvirtas rezultatas).

Iki Lietuvos jaunimo trigubo rekordo, kurį pats Marius pasiekė vos prieš 4 savaites Klaipėdoje, pristigo vos 9 kilogramų.  Tąkart jis išrovė 160 kg, išstūmė 186 kg, dvikovės suma – 346 kg.

Mariaus svorio kategorijoje varžėsi iš viso 16 dalyvių. Nugalėjo rusas Jegoras Klimonovas (349 kg), antrą vietą užėmė Rumunijos atstovas Leonard Dumitru (339 kg).

Penktadienį čempionate taip pat startuos Klaipėdos atstovas, vienas perspektyviausių Lietuvos sunkiaatlečių Aurimas Didžbalis (iki 94 kg), o šeštadienį, paskutinę čempionato dieną, kitas šilutiškis Algimantas Trajanauskas išmėgins jėgas sunkiaatlečių iki 105 kg varžybose.