Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Rusų bėdos Nemune: sprogusi valtis ir pažeista siena

Publikuota: 2010 lapkričio 22 Kategorija: Pasienyje, Teisėtvarka

VSAT nuotr.Vileikių užkardos pasieniečiai sekmadienį sulaikė du Rusijos piliečius, kurie nevaldoma valtimi Nemuno srovės buvo atnešti į Lietuvos krantą.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) Pagėgių rinktinės Vileikių užkardos pareigūnai, Nemune patruliuodami tarnybiniu kateriu, pastebėjo prie Lietuvos kranto plūduriuojančią guminę valtį ir į Rusnės salos krantą belipančius du vyrus.

Atskubėję pasieniečiai juos sulaikė. Paaiškėjo, kad tai buvo 23 – ejų ir 26 – erių žvejai iš kaimyninės Rusijos.

Pasirodo, jiems žvejojant Nemune prie Kaliningrado srities kranto sprogo viena jų pripučiamos valties sekcija. Valtis tapo nevaldoma, o vėjas ir Nemuno srovė ją nunešė prie Lietuvos kranto.

VSAT pareigūnų sulaikyti rusai džiūgavo likę gyvi ir pasakojo apie patirtą baimę, kol vandens semiama valtis pasiekė Lietuvos krantą.

Vileikių užkardos pasieniečiai abu sienos pažeidėjus uždarė į areštinę, o dėl neteisėto sienos perėjimo dėl neatsargumo pradėjo administracinės bylos teiseną.

Pirmadienį jų bylą išnagrinėjo Šilutės rajono apylinkės teismas ir pažeidėjams skyrė administracines baudas po 250 Lt.

VSAT Pagėgių rinktinės nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pareigūnai pradėjo rengti Rusijos piliečių išsiuntimo iš Lietuvos dokumentus.

1 skaitytojų komentaras
raimis 2010 lapkričio 22d., 11:4784.15.190.99

Kažkada prieš daugybę metų, sugedus valčiai Rusai mane buvo uždarę trim parom “dlia ustanovlėnyja ličnosty” tai aš keikiau rusus, pasirodo mūsiškiai elgiasi panašiai.
Radom kriminalą.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą