Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

VE.lt: keršto troškimas pavertė žudiku

Publikuota: 2016 spalio 04 Kategorija: Atpildas, Teisėtvarka

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Išvydęs sumuštą brolį, jaunas Šilutės rajono gyventojas nesuvaldė pykčio. Tačiau jį vyras su draugu išliejo ne ant tikrojo skriaudiko, o ant niekuo dėto pastarojo draugo, šis nuo patirtų smūgių netrukus mirė.

Vakar Klaipėdos apygardos teisme nuosprendžius išklausė trys Šilutės rajono gyventojai. Anksčiau jau teistas 24 metų Petras Tautrimas ir 28-erių Imantas Vidutis pripažinti kaltais ne tik dėl viešosios tvarkos pažeidimo, bet ir dėl nužudymo iš chuliganiškų paskatų. Už tai jie nelaisvėje praleis atitinkamai 10 ir 5 metus. Aukos broliui jie turės atlyginti 10 tūkst. eurų įvertintą neturtinę žalą.

Tik pirmąjį nusikaltimą padaręs 29 metų Virginijus Tautrimas atsipirko vienų metų laisvės apribojimo bausme, įpareigojant pradėti dirbti ir per metus atidirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos rūpybos įstaigoje.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Abu nusikaltimai Žemaičių Naumiesčio miestelyje įvykdyti praėjusių metų rugpjūčio 20 d. vakarą. Trijulė sumušė du asmenis. Vieno jų, 33 metų E.E., gyvybė po poros dienų užgeso ligoninėje. Mirties priežastis buvo sunkios pilvo traumos metu įvykusio dvylikapirštės žarnos plyšimo sukeltos komplikacijos. Vyrui į įvairias kūno vietas kojomis ir rankomis suduota ne mažiau nei 16 smūgių. Kartu su juo sumuštam V.S. kliuvo vienuolika smūgių, bet jis patyrė tik nežymų sveikatos sutrikdymą.

Lemtingąją dieną, paprašytas gero draugo E.E., V.Tautrimas organizavo V.S. parvežimą iš Marijampolės pataisos namų. Šešerius metus nelaisvėje praleidęs V.S. pakeliui į sesers namus Tauragės rajone kartu su E.E. vartojo alkoholį ir per kilusį konfliktą sumušė V.Tautrimą. Sesuo brolio nepriėmė, tad kompanija pasuko į Šilutę. Pakeliui stabtelėjo Žemaičių Naumiestyje, jame miestelio gyventojų akivaizdoje ir įvykdyta žmogžudystė.

Sužinojęs, kad sumuštas jo brolis, Žemaičių Naumiestyje gyvenantis P.Tautrimas su savo draugu I.Vidučiu nesiaiškino, kas tai padarė. Kol girtas V.S. miegojo mašinoje, jie sumušė po ranka pasitaikiusį E.E. Vėliau, tik ne taip stipriai, kliuvo ir iš automobilio ištrauktam V.S. Pastarąjį mušė ir V.Tautrimas.

VE.lt inf.

Rašyti komentarą