Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Vaikų dziudo: Šilutės klubo „Kumikata“ jubiliejus paminėtas varžybomis

Publikuota: 2016 gegužės 16 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Kovos įkarštyje. (R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.)Kovos įkarštyje. (R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.)

Šeštadienį Šilutėje įvyko dziudo čempionatas, skirtas dziudo klubo „Kumikata“ 10 metų sukakčiai paminėti, kuriame dalyvavo daugiau kaip 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.

Geriausiai iš šilutiškių sekėsi Aistei Girdvainytei, iškovojusiai čempionės vardą savo svorio kategorijoje.
Radvilė Macko užėmė trečiąją vietą. Ji taip pat buvo apdovanota Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus įsteigtu specialiu prizu kaip jauniausia čempionato dalyvė mergaičių grupėje.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Mažieji dziudoistai su treneriu R. Lukošiumi.

Šilutiškiams berniukams turnyro aukso nepavyko iškovoti. Tačiau kitų dviejų prabų medalių jie pelnė su kaupu:
Pijus Jogminas, Emilis Stanys, Nojus Kungys ir Uosis Knapkis iškovojo antrąsias vietas svao svorio kategorijose;
Giedrius Eidukis, Ronaldas Kiaulakis, Matas Gerulskis, Rokas Arnašius, Arnas Galdikas, Mantas Sungaila, Domas ir Aras Plikšniai pasidabino bronzos medaliais.

Klubo „Kumikata“ vadovas ir treneris Rimvydas Lukošius dėkingas rėmėjams, padėjusiems suorganizuoti šią dziudo šventę Šilutėje.