Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Tai nutiko Pagryniuose…

Publikuota: 2016 balandžio 29 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Ieškojo kontrabandinių cigarečių, rado ir galimai vogtą keturratį.

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai pagal gautą informaciją nuvyko į moters, gyvenančios Šilutės r., Pagrynių k., namus. Apžiūrėjus moters gyvenamąsias patalpas, pareigūnai paiešką tęsė ūkiniame pastate. Tiesa, moteris nurodė, kad raktai nuo garažo ir ūkinio pastato yra pas sūnų, todėl ten patekti nepavyks. Tačiau pareigūnai nė neketino išvykti neapžiūrėję minėtų patalpų. Vienas iš pareigūnų per antro aukšto nerakinamas duris nusileido į pirmąjį aukštą ir iš vidaus atrakino garažo vartus. Gauta informacija ir vėl pasitvirtino.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Ūkiniame pastate buvo rasta 1 120 cigarečių „NZ Gold Super Slims“ pakelių su Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis. Dalis pakelių buvo supakuoti į juodą maišą, kiti tiesiog sudėti į pirkinių krepšį. Lyg to būtų maža, pareigūnai, pastebėję keturratį be valstybinių numerių, nustatė, kad jis galimai vogtas.

Pradėta administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką. Šilutės r. gyventojai gresia nuo 2 896 iki 5 792 eurų bauda su prekių konfiskavimu. Šilutės rajono policijos komisariate taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamu būdu gauto turto (keturračio) įgijimo ar realizavimo. Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Tauragės AVPK inf.

1 skaitytojų komentaras
lina 2016 balandžio 29d., 19:3078.61.10.81

Kur lygybė,vienam žmogui už 60 pakelių įdrožė 5800eur,plius mašina konfiskavo,nu čia žiaurų,žmonės atsimerkit

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 10

Atsakyti

Rašyti komentarą