E. Petrauskas – jaunimo olimpiados čempionas

Publikuota: 2010 rugpjūčio 25 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

18 – metis šilutiškis Evaldas Petrauskas Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14 – 18 metų) vasaros olimpinių žaidynių bokso varžybų svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo aukso medalį. Finale jis 13:4 nugalėjo australą Bretą Materį (Brett Mather).

Antrajame ir trečiajame raunduose šilutiškis boksininkas pasiuntė australą į nokdauną.

Pasaulio jaunimo vicečempionas E. Petrauskas pirmojoje kovoje 6:2 nugalėjo vokietį Tomą Farenholtą (Thomas Vahrenholt), o pusfinalyje 4:3 įveikė pasaulio jaunimo čempioną indą Krišaną Viką (Krishan Vikas).

Kitas Lietuvos boksininkas Ričardas Kuncaitis svorio kategorijoje iki 64 kg taip pat iškovojo aukso medalį. Iš Marijampolės kilęs 17 – metis lietuvis finale trečiadienį 12:6 nugalėjo venesuelietį Samuelį Sapatą (Samuel Zapata).

Lietuvos sportininkai Singapūre iškovojo penkis medalius. Aukso medaliu taip pat pasipuošė irkluotojas Rolandas Maščinskas, o bronzos apdovanojimus pelnė dziudo imtynininkė Laura Naginskaitė (63 kg) ir penkiakovininkas Lukas Kontrimavičius (mišrių komandų varžybos).