Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės policija renka “taškus”

Publikuota: 2010 rugpjūčio 24 Kategorija: Atpildas, Teisėtvarka

investar.lt nuotr.investar.lt nuotr.

Per praeitą savaitę Šilutės policija išaiškino 10 rajone veikiančių naminės degtinės “taškų”. Dar 7 – iems nelegaliems pardavėjams gresia administracinė atsakomybė už cigarečių su rusiško pavyzdžio banderolėmis laikymą ir prekybą.

Prevencinę priemonę akcizais apmokestinamų prekių nelegaliai apyvartai užkardyti Šilutės r. policijos komisariatas vykdė šių metų rugpjūčio 16 – 22 d. Šilutės mieste ir rajone buvo tikrinamos vietos, kuriose, kaip buvo įtariama, galėjo būti prekiaujama namine degtine.

Katyčiuose aptiktame “taške” pareigūnai rado 18,6 l samanės. Dėl to buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 3 d. (tas, kas neturėdamas tikslo realizuoti neteisėtai pagamino, laikė, gabeno dešimt arba daugiau litrų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų arba nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių), padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu).

Kituose 9 – iuose “taškuose” buvo laikoma mažiau kaip 10 l naminukės. Todėl jų savininkai bus baudžiami pagal LR ATPK 177 str. Pažeidėjams gresia baudos nuo 500 litų iki 1000 litų. Iš jų konfiskuota visa samanė.

Kontrabandinių cigarečių prekybininkams gresia administracinė atsakomybė pagal LR ATPK 1632 str., jiems gali tekti sumokėti baudas nuo 100 litų iki 50 000 litų su šių prekių ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu.

Šilutės policijos pareigūnai žada ir toliau aktyviai kovoti su nelegalios prekių apyvartos pažeidėjais.

Gyventojų, turinčių informacijos apie nelegalią prekybą alkoholiniais gėrimais, tabako gaminiais, kitus pažeidimus ar nusikalstamas veikas, prašoma pranešti policijai:
- darbo metu tiesiogiai Šilutės rajono policijos komisariato viršininkui – (8 441) 61210;
- bendruoju pagalbos telefonu – 112;
- pasitikėjimo telefonu 8 441 61230;
- anoniminius pranešimus galima siųsti ir elektroniniu paštu silutesrpk@policija.lt.

2 skaitytojų komentarai
Ekspertas 2010 rugpjūčio 24d., 20:4084.32.215.37

Įdomu, policija apsilankė taške už “Pipiro” parduotuvės? Daugybę metų kas dieną šniūrais klientai plaukia, rusiškos cigaretes, degtinikė, svarbiausia gali nusipirkti stiklinę vodkės už 2Lt. (baltais centais neima). O vėliau eina į kitą gatvės pusę “seimelin” pamiegoti.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Vita 2010 rugpjūčio 26d., 19:4188.216.82.73

Sveiki,
Ką jūs nesamones šnekat, kad paužiate, kur laiko degtinę, jug patys ateinate pasiimti duoklę,( sakė sėdi alkokolikas ir įjeina policininkas, sako aš atėjau su reikalu, nekreipk į mane dėmesį ir jis toliau geria o tą galą Stoties aptarnauja žinomas geras policininkas)tenai šeiminnkas samdo žmones,kad prekiautų .Jeigu nori,Turi kreiptis įKlaipėdos policija.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą