NKL: netikėtas „Šilutės“ startas

Publikuota: 2015 spalio 06 Kategorija: Krepšinis, Sportas

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Prasidėjo Nacionalinės krepšinio lygos (toliau – NKL) čempionatas.

Prieš sezoną favoritų grupei nepriskirta pamario ekipa jau pirmose rungtynėse pritildė visus skeptikus. Pernai su „Nafta-Uni-Akvaservis“ klubu NKL auksą iškovojęs Ignas Vaitkus naują sezoną pradėjo skandindamas buvusius bendražygius. Puolėjas pelnė 21 tašką ir atvedė šilutiškius į sensacingą pergalę.

Sėkmingą savo pasirodymą I.Vaitkus pratęsė ir šeštadienio mače su „Telšiais“. Tiesa, čia jam puikiai talkino Deividas Kumelis, kuris pelnė 23 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Šilutė“ ketvirtojo kėlinio viduryje prarado iniciatyvą, tačiau vėliau nesutriko ir šventė antrąją pergalę – 68:62.

Šį savaitgalį šilutiškiai galės įrodyti, kad dvi pergalės čempionato starte nebuvo atsitiktinumas. Penktadienį „Šilutė“ namuose priims „Petrochemą-Dexterą“, o šeštadienį svečiuose mėgins nugalėti „Mažeikių“ krepšininkus.