Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Gera vieta tuščia nebūna

Publikuota: 2010 rugpjūčio 18 Kategorija: V.B.S., ŽYNIOS

Kalbama, kad į 'Šilutės polderių' direktoriaus pareigas nespjauna ir pats Š. Laužikas. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Kalbama, kad į 'Šilutės polderių' direktoriaus pareigas nespjauna ir pats Š. Laužikas. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Nors šią vasarą Minijos kaime liūdnai pagarsėjusios UAB “Šilutės polderiai” direktorius Rimantas Liatukas dar eina savo pareigas, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Laužikas jau rūpinasi, kam užimti jo vietą.

ŽYNIŲ agentai pranešė, kad praeitą savaitę Š. Laužikas atostogų metu kontrolinį “Šilutės polderių” akcijų paketą valdančios Žemės ūkio ministerijos vadovybei kandidatu į R. Liatuko vietą pristatė UAB “Šilutės melioracija” gamybos vadovą Arūną Jagminą.

Šią savaitę ŽYNIOS išgirdo ir antrojo kandidato pavardę – tai UAB “Stamela” direktoriaus pavaduotojas Kostas Girčius.

Dar kalbama, kad šiltą vietą Žemės ūkio ministerijos valdomoje įmonėje Š. Laužikas pats sau ruošia. Tam atvejui, jeigu kitų metų vasarį pralaimės rinkimus į savivaldybės tarybą.

2 skaitytojų komentarai
Jo jo 2010 rugpjūčio 23d., 10:0184.32.215.23
Ir kada šitam žmogui bus gana?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 2

Atsakyti

mis 2010 rugsėjo 2d., 16:2184.15.186.2

Labai idomu kaip jis budamas “polderiu” stebetoju tarybos pirmininku nutraukines su savimi sutarti. Ir ar yra cia interesu konfliktas?

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą