Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Durpių substratų gamintojai plečia savo veiklą Šilutėje

Publikuota: 2015 balandžio 22 Kategorija: Gamyba, Verslas

‚Klasmann-Deilmann‘ nuotr.‚Klasmann-Deilmann‘ nuotr.

Vokietijos durpių substratų, biokuro ir biomasės gamybos kompanija „Klasmann-Deilmann“ skelbia apie 11 mln. eurų dydžio investiciją Šilutėje: čia planuojama plėsti gamybines patalpas, įrengti naujas modernias receptūrų, maišymo, sijojimo, pakavimo linijas ir tyrimų laboratoriją bei eksperimentinį šiltnamį, praneša portalas 15 min. lt.

Per artimiausius trejus metus kompanija planuoja sukurti mažiausiai 20 naujų darbo vietų.

Pasak „Klasmann-Deilmann“ koncerno vadovo, Dr. Norberto Siebelso, sparčią įmonės plėtrą ir augančias investicijas Šilutėje lėmė konkurencinga verslo aplinka, šalyje esantys resursai ir išvystyta infrastruktūra.

Klasmann-Deilmann“ padalinyje Šilutėje, šiuo metu gaminančiame aukščiausios kokybės durpių substratų mišinius, ketinama ne tik įrengti naują aukštos klasės gamybos liniją, bet ir plėsti mokslo ir tyrimų veiklą. Bus įrengta gaminių testavimo laboratorija bei eksperimentinis šiltnamis. Ši veikla reikalauja išskirtinių kompetencijų, todėl planuojama glaudžiai bendradarbiauti su Aleksandro Stulginskio universitetu bei kitomis Lietuvos ugdymo įstaigomis. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas ir vidiniams darbuotojų mokymams.

Daugiau: 15min.lt: „Pasaulinė durpių substratų gamybos lyderė „Klasmann-Deilmann“ plečiasi Lietuvoje“

Rašyti komentarą