Palangoje triumfavo Vilkyčių metikai

Publikuota: 2010 liepos 19 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

M. Baltrukonis (centre) Palangoje šventė pergalę. (B. Mulskio nuotr.)M. Baltrukonis (centre) Palangoje šventė pergalę. (B. Mulskio nuotr.)

“Olimpinių vilčių” taurės varžybose Palangoje Vilkyčiu mokyklos ieties metikai iškovojo dvi prizines vietas.

Jaunių grupėje pagrindinė kova vyko tarp vilkytiškio Martyno Baltrukonio ir kauniečio Povilo Dabašinsko. Pirmajam labiau sekėsi: nusviedęs ietį 57, 89 m, jis pagerino asmeninį pasiekimą ir tapo varžybų nugalėtoju.

Jaunučių grupėje sidabro medalį laimėjo Gabrielius Šiaulinskas. Jo ietis skriejo 49, 82 m – tai geriausias jaunojo sportininko pasiekimas šį sezoną.