Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Nevykęs pokštas

Publikuota: 2015 vasario 13 Kategorija: Nusikaltimai, Teisėtvarka

Išskirtines “krikštynas” bendrabučio naujokui surengusiam jaunuoliui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės AVPK) Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai išaiškino įtariamąjį, norėjusį „pakrikštyti“ bendrabučio naujokus.

Jaunuolis, atvykęs į vienos mokymo įstaigos bendrabutį, net nesitikėjo, kad bus sutiktas taip „svetingai“. Vasario 11 d. apie 19.00 val. į jo kambarį įsiveržė tamsiai apsirengęs vaikinas su juodos spalvos kauke ant veido, odinėmis pirštinėmis bei peiliu.

„Pokštininkas“ išsigandusiam jaunuoliui prikišo peilį prie gerklės ir, grasindamas, jog papjaus, nupjovė megztinio raištelio galą ir išbėgdamas iš kambario sulaužė kėdę bei peiliu įdūrė į duris. Lyg to būtų maža, ant grindų, prieš išbėgdamas, pripylė kečupo.

Toks krikštas nukentėjusiajam anaiptol nepasirodė linksmas, priešingai – sukėlė daug baimės ir streso.

Nustatę įtariamąjį, gim. 1996 m., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai vaikiną sulaikė 48 valandoms. Dėl minėto įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, asmeniui už tai, kad grasino nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas, pagal BK 145 str. 1 d. gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tauragės AVPK inf.

Rašyti komentarą