Moksleivių dziudo: Rygoje sėkmė šypsojosi ne visiems

Publikuota: 2015 sausio 26 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Iš šilutiškių dziudoistų tik broliai Sagalec iškovojo medalius. (R. Lukošiaus nuotr.)Iš šilutiškių dziudoistų tik broliai Sagalec iškovojo medalius. (R. Lukošiaus nuotr.)

Sekmadienį Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame atvirajame U-21 dziudo imtynių čempionate iš šilutiškių sublizgėjo tik broliai Edvardas ir Ernestas Sagalec: pastarasis ėmėsi svorio kategorijoje iki 55 kg ir iškovojo sidabro medalį, finale nusileidęs sportininkui iš Jelgavos (Latvija), o Edvardas (iki 60 kg) tapo turnyro čempionu.

Kitiems Šilutės rajono sporto mokyklos auklėtiniams (treneris Rimvydas Lukošius) ant nugalėtojų pakylos užkopti nepavyko: Justas Pauparis ir Arnas Šikšnius iš čempionato pasitraukė po pirmų pralaimėtų kovų, o Mantas Juknius, laimėjęs du susitikimus, pakeliui į finalą patyrė raktikaulio traumą ir nebegalėjo kovoti dėl medalio. Jis liko septintas.

Ateinantį savaitgalį šilutiškiai imtynininkai ruošiasi dalyvauti Lietuvos U-16 ir U-18 dziudo čempionatuose.