Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pagerbti geriausieji

Publikuota: 2014 gruodžio 08 Kategorija: Verslas, Žemės ūkis

Šilutės rajono delegacija po apdovanojimo. (Šilutės rajono savivaldybės administracijos nuotr.)Šilutės rajono delegacija po apdovanojimo. (Šilutės rajono savivaldybės administracijos nuotr.)

Jau 21 kartą Kaune, Girstučio kultūros rūmuose, pagerbti ir apdovanoti pažangiausių ir geriausiai tvarkomų ūkių savininkai. Kiekvienoje savivaldybėje buvo išrinkti tik trys geriausi ūkiai, kurių savininkams įteiktos ąžuolo statulėlės ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos padėkos raštai.

Šilutės rajono savivaldybėje geriausiu pripažintas Petro ir Juzefos Tamavičių pieno ūkis, esantis Gurgždžių kaime, Juknaičių seniūnijoje. Antroji vieta atiteko Birutei ir Kęstučiui Žvirbliams iš Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Vanagių kaimo, trečioji – Rimai ir Aloyzui Raukčiams iš Grabupių.

Tai jau antrasis kartas, kai Petro ir Juzefos Tamavičių ūkis pripažintas geriausiu. Pirmąjį kartą apdovanotas dar 2000 metais. Šiemet geriausiųjų titulas pelnytas už ekonominius rodiklius ir ūkio inovatyvumą. 2014 m. baigta statyti nauja moderni, vieną milijoną litų kainavusi 62 karves talpinanti ferma su melžimo aparatais, dušais, kambariu veterinarijos gydytojui ir kitomis reikalingomis patalpomis. Įsigytas 2,5 tonos talpos kompiuterizuotas, automatiškai plaunamas šaldytuvas, kurio gaminama šiluma naudojama vandens ir patalpų šildymui. Petras Tamavičius turėdamas laiko dalyvauja mokymuose ir seminaruose, kuriuose sužino įvairių naujovių, o įgytas žinias pritaiko savo ūkio tobulinimui.

Geriausiųjų pagerbime Kaune dalyvavo ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Stasys Nausėda bei Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus inf.

Rašyti komentarą