Moksleivių dziudo: keturi medaliai

Publikuota: 2014 lapkričio 10 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Tarptautiniame dziudo turnyre Biržuose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo du bronzos ir po vieną sidabro bei aukso medalius.

Treneriui A. Žulonui atminti skirtame turnyre dėl apdovanojimų varžėsi sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.

Jaunučių grupėje iš šilutiškių geriausiai sekėsi Aleksui Statkui (svorio gr. iki 55 kg) – trečioji vieta.

Tris medalius iškovojo šilutiškiai jauniai: Ernestas Sagalec (iki 55 kg) – trečioji vieta, o jo brolis Edvardas (iki 60 kg) iškovojo turnyro auksą, finale nugalėjęs taip pat šilutiškį Mantą Juknių.