Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kaip gera turėti draugų…

Publikuota: 2014 rugpjūčio 15 Kategorija: Nuo'monės

Su kuo valgoma žuvienė arba viešos paslapties šydą praskleidus.

Pasirengimas 6-ajam žuvienės virimo čempionatui akivaizdžiai parodo, kad viešieji pirkimai Šilutės rajono savivaldybėje kartais (įdomu būtų sužinoti, kiek kartų per metus) vykdomi tik dėl akių.

Nesigilinsiu į tai, kaip eilinis komercinis renginys – žuvienės virimo čempionatas tapo vienu svarbiausių metinių kultūros renginių Šilutės rajone, finansuojamų valstybės, europinių programų ir kitomis viešosiomis lėšomis – tokia buvo mūsų išrinktųjų – Savivaldybės tarybos valia. Dabar tenoriu praskleisti viešos paslapties šydą ir parodyti, kaip Savivaldybėje organizuojami viešieji pirkimai, kad žuvienės virimo čempionatus organizuotų ir iš jų pelnytųsi vienas ir tas pats žmogus.

Iš Savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Šepučio atsakymo į mano paklausimą: „Informuojame, kad supaprastintas mažos vertės pirkimas dėl renginio „Žuvienės virimo čempionatas-2014“ organizavimo ir įgyvendinimo paslaugų įvyko 2014 m. liepos 18 d. Pirkimas buvo vykdomas apklausos būdu, neskelbiant. Sprendimas dėl laimėtojo priimtas 2014 m. liepos 27 d. Pirkime dalyvauti buvo pakviesti 3 tiekėjai, pasiūlymą pateikė Marijus Budraitis.“

O dabar paspauskite šią nuorodą http://www.silute.lt:50080/go.php/%C5%BDuvien%C4%97s%20virimo%20%C4%8Dempionatas221 ir atkreipkite dėmesį į datas: liepos 10 d., dar gerokai prieš viešąjį pirkimą, mero kvietime M. Budraitis jau pristatomas kaip žuvienės virimo čempionato vyriausiasis šefas, o žemiau pateikiamas ir paties M. Budraičio, vyriausiojo šefo, kreipimasis į būsimus žuvienės virimo čempionato dalyvius bei jo paties parengtos čempionato taisyklės. Informacija paskutinį kartą atnaujinta liepos 22 d. – tai yra dar prieš priimant Savivaldybėje sprendimą dėl viešojo pirkimo laimėtojo…

Panašu, kad veikėjai iš Savivaldybės šį kartą nusigudravo.

Beje, šiųmetis žuvienės virimo čempionatas bus finansuojamas europinės žuvininkystės plėtros programos lėšomis ir atsieis beveik 54 tūkst. Lt.

Šviesaus visiems savaitgalio.

Kaip visada…
Orestas

1 skaitytojų komentaras
išvada 2014 rugpjūčio 16d., 18:1478.61.11.158
Konkursų nugalėtojai aiškūs iš anksto. Ar tik šiuo atveju?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą