Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Policija – arčiau vandens

Publikuota: 2014 liepos 23 Kategorija: Teisėtvarka

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės rajone padidintas policijos pareigūnų dėmesys poilsiaviečių saugumui.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į padidėjusį poilsiautojų skaičių prie vandens telkinių ir poilsiavietėse, sutelkė didesnes policijos pareigūnų pajėgas, užtikrinsiančias gyventojų saugumą vasaros sezono metu.

Policijos pareigūnai, aktyviai patruliuojantys poilsiautojų susibūrimo vietose, ragina gyventojus elgtis pilietiškai ir informuoti policiją apie pastebėtus bet kokio pobūdžio viešosios tvarkos ar Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Gyventojus, prie vandens telkinių, poilsiavietėse ar jų prieigose pastebėjusius girtaujančius ar chuliganiškai besielgiančius asmenis, policijos pareigūnai ragina nelikti abejingais ir pranešti apie tai bendruoju pagalbos telefonu 112. Policijos pareigūnai pasirengę operatyviai reaguoti į pranešimus ir užtikrinti kuo efektyvesnį viešosios tvarkos palaikymą.

Tauragės AVPK inf.

1 skaitytojų komentaras
Taip, 2014 liepos 24d., 10:0878.61.35.108
bet Šilutės policija arčiau vandens(kuris mūsuose neva ‘kuria gyvenimą”) seniai turėjo patruliuoti. Visos visų upių ir jų intakų pakrantės virtusios autodromais, išdaužytos ratais, priėjimai prie vandens – užtverti, bent kuri atvira aikštelė paversta balagano vieta – čia ir mašina, ir atsivežta palapinė, ir laužavietė, ir šiukšlynas greta… Ir girtaujama – atvirai. Lyg čia nebūtų vieša vieta, kurioje vartoti alkoholinius gėrimus draudžia įstatymas. Mano nuomone, Nemuno deltos regioninis parkas, valdantis 30 tūkst. ha teritoriją ir tankiausią hidrografinį tinklą šalyje, nevaldo situacijos, nes neturi tiek pajėgų (trys vyrai ir vadas…) Realybė diktuoja ekopolicijos padalinio steigimo būtinybę…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą