Macikų neįgalieji šventė pergalę Special Olympics Europos futbolo savaitės finale

Publikuota: 2014 gegužės 19 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Macikų SGN nuotr.Macikų SGN nuotr.

Šiauliuose vykusiame Special Olympics Europos futbolo savaitės finaliniame renginyje dalyvavo 11 komandų iš įvairių Lietuvos įstaigų. Komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į tris grupes.

Stipriausioje grupėje aukso medalius laimėjo Macikų socialinės globos namų futbolo komanda, antroje vietoje liko Ventos komanda, trečioje – Aukštelkės klubas.

B lygyje pajėgiausia buvo Linkuvos globos namų komanda, sidabro medalius laimėjo Dabikinės futbolininkai, bronzos medalius pelnė Adakavo komanda.

C lygyje aukso medalius laimėjo Šiaulių globos namų komanda, antri liko Aukštelkės sportininkai, bronzos medalius pelnė panevėžiečiai.

Pagrindinis šio renginio tikslas – sudominti sutrikusio intelekto asmenis futbolu ir siekti socialinės integracijos į visuomenę.