Moksleivių dziudo: Šilutės mažieji Kaune iškovojo šešis medalius

Publikuota: 2014 gegužės 15 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Mažieji prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Mažieji prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Gegužės 14 d. Kaune vykusiame tarptautiniame vaikų dziudo turnyre šilutiškiai imtynininkai pelnė du sidabro ir keturis bronzos medalius.

Mantas Songaila ir varžybų debiutantas Gabrielius Mickus iškovojo antrąsias vietas, o Augustinas Goberis, Neilas Viskintas, Nedas Jurkevičius ir Aras Plikšnys pelnė turnyro bronzą.

Kitiems šešiems pamariečiams sekėsi kiek prasčiau.

Tarptautiniame turnyre Kaune ėmėsi gimusieji 2003 m. ir jaunesni vaikai.

Varžybų anonsas

Gegužės 24 d. 11 val. Šilutėje, Gluosnių g. 13b, vyks to paties amžiaus sportininkų tarptautinis dziudo turnyras. Organizatoriai kviečia pažiūrėti gero renginio.