Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Sprukęs vairuotojas mėgino padegti automobilį

Publikuota: 2010 gegužės 28 Kategorija: Pasienyje, Teisėtvarka

VSAT nuotr.VSAT nuotr.

Šilutės rajone pasieniečių stabdomo įtartino automobilio vairuotojas sprukdamas pervažiavo dygliuotą stabdymo juostą, vėliau bandė padegti automobilį ir pasislėpė miške.

Penktadienį naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Vileikių užkardos pasieniečiai pasienyje su Rusija, ties Šilutės rajono Girininkų kaimu, pastebėjo įtartiną automobilį, važiuojantį Nemuno link.

VSAT pareigūnams tarnybiniu visureigiu artėjant jo link, automobilio “Subaru Legacy“ vairuotojas apsuko savo transporto priemonę ir dideliu greičiu nuvažiavo į Lietuvos gilumą. Manoma, kad apie pasieniečių ekipažą jam pranešė kur nors netoliese pasislėpę žvalgai.

Sprunkantį “Subaru“, prie kurio buvo pritvirtinti prancūziški registracijos numeriai, pasieniečiai patikrinti stabdė ties Šilutės rajono Paleičių kaimu, tačiau jo vairuotojas ignoravo reikalavimą sustabdyti transporto priemonę ir padidino greitį.

Tolėliau buvęs VSAT pareigūnas ant kelio patiesė vadinamąjį ežį – dygliuotą priverstinio stabdymo juostą. Automobilis ją pervažiavo ir nurūko toliau. Už maždaug 5 kilometrų pasieniečiai aptiko “Subaru“ pradurtomis padangomis likimo valiai paliktą šalikelėje. Iš mašinos salono rūko dūmai. Manoma, kad nuo VSAT pareigūnų sprukęs automobilio vairuotojas, supratęs, kad toliau važiuoti pradurtomis padangomis negalės, transporto priemonės salone padegė kelis skudurus. Juos pasieniečiai išmetė iš automobilio ir čia pat užgesino.

Automobilyje, iš kurio buvo išimtos galinės sėdynes, daugiau nieko įtartino nerasta. Įtariama, kad šia mašina planuota gabenti kontrabandą.

“Subaru Legacy“ laikinai saugoma Vileikių užkardoje.

VSAT inf.

Rašyti komentarą