NKL: „Šilutė“ dar kartą išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

Publikuota: 2014 kovo 07 Kategorija: Krepšinis, Sportas

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Ketvirtadienį serijoje iki trijų pergalių santykius toliau aiškinosi Kauno „Žalgiris-2“ ir Šilutės „Šilutė“. Prieš šią dvikovą 2:1 pirmavo Tomo Masiulio auklėtiniai, tačiau pamario komanda deklaravo, kad į Kauną važiuoja tik pergalės. Po įnirtingos kovos šilutiškiai savo pasiekė – rungtynes laimėjo rezultatu 84:64 ir išlygino serijos rezultatą 2:2.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų nokautu – sužaidus 4 minutes šilutiškiai pirmavo 13:2. Prie šio spurto daugiausiai prisidėjo 6 taškus pelnęs Vytautas Kamarūnas. Įpusėjus ketvirčiui „Žalgirio“ dubleriai skirtumą kiek apmažino, bet tada 6 taškus iš eilės pelnė Nerijus Anglickis, dar du pridėjo Evaldas Šaulys ir kėlinį svečiai iš pajūrio laimėjo 24:14.

Antrajame ketvirtyje vaizdas pasikeitė kardinaliai. Nors po pirmųjų trijų minučių komandas skyrė tas pats dešimties taškų skirtumas (18:28), tačiau trys tikslūs Martyno Echodo reidai inicijavo jaunųjų žalgiriečių spurtą 11:1 ir kauniečiai priartėjo iki minimumo (29:30). Iš letargo miego šilutiškius pažadino V. Kamarūno dvitaškis, tritaškį pridėjo Edgaras Sosnovskis, bet rezultatyviomis atakomis atsakę žalgiriečiai svečiams nutolti neleido (33:35). Kėlinio pabaigoje dvitaškį į kauniečių krepšį įrideno Arnas Kazlauskas, netiksliu tritaškiu atsakė Vytenis Jasikevičius ir prieš ilgąją pertrauką švieslentė rodė „Šilutės“ pranašumą 37:33.

Antroje rungtynių pusėje toliau virė atkakli kova. Po Donato Tarolio dėjimo „Žalgiris-2“ priartėjo iki 39:42, o po tikslių Vytenio Jasikevičiaus ir Aleho Kojenetso baudų metimų komandas teskyrė 1 taškas (43:44). Antroje ketvirčio pusėje A. Kazlauskas ir Deividas Pukis pataikė po tritaškį metimą, E. Šaulys įdėjo kamuolį iš viršaus ir „Šilutė“ vėl nutolo (47:55). Paskutinę minutę komandos apsikeitė tiksliais metimais – 49:57.

Lemiamą ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo itin agresyviai. Tritaškį pataikė Nerijus Barauskas, du taškus su pražanga pelnė Martynas Varnas (55:57). Į žalgiriečių pastangas A. Kazlauskas atsakė tritaškiu ir kiek apramino aistras (55:60).Porą minučių komandas skyrė 5 taškai, kol iniciatyvos ėmėsi Arvydo Straupio auklėtiniai – vieną baudos metimą pataikė N. Anglickis, tritaškį į „Žalgirio-2“ krepšį įskraidino Deividas Pukis, 4 taškus pridėjo E. Mološčiakas, iš viršaus įdėjo E. Sosnovskis ir komandas vėl skyrė dviženklis skaičius (57:72). „Žalgirio“ pastangas priartėti niekais pavertė sėkmingas E. Mološčiako žaidimas – po gynėjo taškų ir rezultatyvaus perdavimo skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki rekordinio – 59:77. Paskutinę kėlinio minutę aikštėje pasirodęs Arnoldas Kuncaitis dvitaškiu dar labiau padidino šilutiškių persvarą. Rungtynes rezultatu 84:64 laimėjo „Šilutė“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 19 taškų pelnęs ir 8 atšokusius kamuolius sugriebęs Arnas Kazlauskas. 17 taškų į kauniečių krepšį įmetė Eivydas Mološčiakas, dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo Nerijus Anglickis – centro sąskaitoje 16 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. 11 taškų pelnė Vytautas Kamarūnas.

„Žalgirio-2“ komandoje išsiskyrė 13 taškų įmetęs Justas Tamulis. 11 pridėjo Martynas Echodas, 9 – Donatas Tarolis (9 atk. kam.).

Lemiamos serijos varžybos šeštadienį bus žaidžiamas Šilutėje.