NKL: „Šilutė“ išvykoje nugalėjo „Žalgirį-2“ ir išlygino serijos rezultatą

Publikuota: 2014 kovo 01 Kategorija: Krepšinis, Sportas

nklyga.lt nuotr.nklyga.lt nuotr.

Arvydo Straupio sugrįžimas prie „Šilutės“ vairo kovingai nuteikė komandos žaidėjus. Antrosiose NKL aštuntfinalio serijos rungtynėse išvykoje šilutiškiai 83:63 nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ ir susigrąžino namų aikštės pranašumą. Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Nors švieslentė po rungtynių rodė triuškinančią „Šilutės“ persvarą, įvykiai aikštėje to neatspindėjo. Tris kėlinius žaidimas vyko apylygiai. Įpusėjus rungtynėms svečiai pirmavo 37:31, po trijų ketvirčių – 59:52.

Mačo lūžis įvyko paskutiniame kėlinuke. A. Straupio auklėtiniai ketvirtį pradėjo 8 taškais be atsako (67:52), o puolime užstrigę jaunieji žalgiriečiai taškų nepelnė 4 minutes. Čia pat šilutiškiai surengė dar vieną spurtą 7:0 (76:55) ir nugalėtojas abejonių nekėlė.

Nugalėtojų komandoje net trys krepšininkai surinko po dvigubą dublį. Evaldas Šaulys pelnė 15 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Edgaro Sosnovskio sąskaitoje – 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, Nerijaus Anglickio 10 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių. 14 taškų prie pergalės pridėjo Arnas Kazlauskas, 11 – Eivydas Mološčiakas, 8 – Vytautas Kamarūnas (6 rez. perd.)

„Žalgirio-2“ ekipoje rezultatyviausias buvo Alehas Kojenetsas – 12 taškų. Po 11 pelnė Vytenis Jasikevičius ir Donatas Tarolis (11 atk. kam.), 9 pridėjo Lukas Lekavičius.