Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Sutapimai ir išimtys

Publikuota: 2014 vasario 28 Kategorija: Nuo'monės

Ne tik taisyklės turi išimčių.

Sutapimas, kad Liutauras Indriuška pernai rudenį laimėjo konkursą į Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovo vietą, prieš tai kurį laiką laikinai ėjęs šias pareigas („Trumpai: Šilutės seniūnaitis daro karjerą“).

Sutapimas, kad Rimantė Čiutienė (buvo Vitkauskaitė) praeitų metų pradžioje laimėjo konkursą į Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus jaunimo ir sporto reikalų koordinatoriaus pareigas, prieš tai kurį laiką laikinai ėjusi šias pareigas (“Jauni ir smarkūs“).

Sutapimas, kad Rasa Bičkauskienė pernai vasarą laimėjo konkursą Savivaldybės Centralizuoto vidaus audito skyriaus vyriausiojo vidaus auditoriaus pareigoms užimti, prieš tai kurį laiką laikinai ėjusi šias pareigas („Rasos diena“) .

Išimtis: Edvardas Judžentis, nors jis irgi kurį laiką laikinai ėjo neseniai atkurto Šilutės turizmo informacijos centro direktoriaus pareigas, konkurso į šią vietą, deja, nelaimėjo. Pergalę šventė Rasa Kmitienė… iš Savivaldybės („Rasos diena“(2)).

Šviesaus ir šilto visiems savaitgalio.

Kaip visada…
Orestas

1 skaitytojų komentaras
Rinkėja 2014 vasario 28d., 14:5878.61.35.108
Šilutėje valdžia kuria regimybę visame kame – konkursuose į pareigas, viešuosiuose pirkimuose, atskaitingumo prieš rinkėjus prievolėje, projektiniuose užsakymuose, viešųjų finansų valdymo kontrolėje, etc. ir pan… Nieko garbingo, švaraus, padoraus ir verto žmonių pasitikėjimo. Tik valdančiųjų klanai saviškiams kelią į sėkmę kloja – šiltom kėdėm, užsakymais, priedais prie algų, karjeros šuoliais, etc. ir pan.
Sutapimų elitinių mulkintojų sprendimuose nėra ir būti negali.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 27 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą