Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Nacionalinės medžioklės ypatumai

Publikuota: 2013 lapkričio 12 Kategorija: Nusikaltimai, Teisėtvarka

ve.lt nuotr.ve.lt nuotr.

Ožkų medžioklė vidury baltos dienos Šilutės rajone baigėsi akistata su policijos pareigūnais.

Lapkričio 10 d. apie 11 val. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas gavo pranešimą apie ožkų medžioklę. Apie įvykį pranešė „Gėgės” medžiotojų būrelio nariai. Atvykę į įvykio vietą Šilutės r. Katyčių seniūnijos Užkamonių kaime policijos pareigūnai sulaikė du medžiotojus. Jų grobis – nušauti 6 naminiai raguočiai, praneša Aplinkos ministerija.

Vienam iš medžiotojų nustatytas vidutinis girtumo laipsnis, kitas medžiojo pasibaigus medžiotojo bilieto galiojimui. Iš pažeidėjų paimti du šautuvai: karabinas ir lygiavamzdis.

Vyrai aiškino šaudę ožkas ne savo medžioklės plotuose raguočių šeimininko paprašyti. Esą ožkos pabėgusios ir jų niekaip nebuvo galima pagauti. Nušautų gyvulių šeimininkas to neneigė.

Už šį pažeidimą paslaugiems medžiotojams gresia nuo 500 lt iki 1000 lt bauda su ar be pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu arba teisės medžioti atėmimas nuo 1 iki 3 metų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

am.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
istorija ožio dienai. 2013 lapkričio 12d., 17:4178.61.27.149
Vėlinių dieną iš savivaldybės rūmų aptvaro pabėgo ožiukas kartu su savo draugu – kaimo mokytoju. Iš už aptvaro juos išviliojo darbštusis žąsinas su šešiais žasiukais, valstiečių vaikis pasileidėlis ir kontrabandininko sūnelis. Tačiau rūmų aptvare dar pasiliko anų draugužis buliukas su gimnazijos mokytoju, kurie pažysta viliones. Jiems smagi rūmų preivaizdės mokytojos draugija, o užsiplieskę oziukas su kaimo mokytoju grįžo į aptvarą prie lovio ir nutarė taikiai gyvent iki pirmos pavasario žolės.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą