Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Žvejams: rusų pasieniečiai nejuokauja

Publikuota: 2013 spalio 21 Kategorija: Pasienyje, Teisėtvarka

VSAT nuotr.VSAT nuotr.

Rusijos pasieniečiai sulaikė ir nubaudė lietuvius žvejus, kurie Skirvytėje, įtariama, netyčia įplaukė į kaimyninės šalies teritoriją.

Šeštadienio popietę Šilutės rajono Rusnės miestelio prieigose, Skirvytės upėje, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) Pagėgių rinktinės Vileikių užkardos pareigūnai pastebėjo iš valties žvejojančius du žvejus. Šia upe eina siena su Rusija. Žvejai buvo labai arti Rusijos vandenų, todėl Vileikių pasieniečiai juos įspėjo laikytis toliau nuo kaimyninės šalies kranto.

Po valandos Rusijos pasienio tarnybos pareigūnai Skirvytėje sulaikė šiuos, įtariama, sieną kirtusius 33-ejų Kauno ir 65-erių Šilutės gyventojus. Lietuviai buvo pristatyti į Rusijos krantą.

Prieš vidurnaktį per Panemunės pasienio kontrolės punktą Rusijos pasieniečiai Lietuvos VSAT pareigūnams perdavė abu sulaikytuosius. Žvejams kaimyninės šalies pareigūnai prieš tai už netyčinį valstybės sienos kirtimą skyrė administracines baudas po 2000 rublių (apie 160 litų). Po apklausos Lietuvos pasieniečiai kaunietį ir šilutiškį paleido.

VSAT inf.

Rašyti komentarą