Mero taurę laimėjo „Špunkuliukai“

Publikuota: 2013 rugpjūčio 24 Kategorija: Krepšinis, Sportas

Iš merės D. Žebelienės rankų: turnyro auksas - 'Špunkuliukams'. (Oresto Lidžiaus nuotr.)Iš merės D. Žebelienės rankų: turnyro auksas - 'Špunkuliukams'. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Gatvės krepšinio turnyre Šilutės rajono savivaldybės mero taurei laimėti dalyvavo iš viso 8 komandos.

Pagrindinį prizą – mero taurę ir 300 litų čekį laimėjo „Špunkuliukų“ trejetas, finalinėse varžybose nugalėjęs „SM“ komandą rezultatu 11:9.

Trečiąją vietą iškovojo „Seni ir greiti“, kovoje dėl turnyro bronzos įveikę komandą „Lietuva ir draugai“ – 8:3.

Antrosios vietos laimėtojai, be medalių, dar pelnė 200 Lt, o užėmusieji trečiąją vietą – 100 Lt piniginius prizus.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Šilutės r. savivaldybės merė Daiva Žebelienė.

Gatvės krepšinio turnyrą Savivaldybės mero taurei laimėti surengė asociacija „Pamario jaunimas“.