Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Narkotikų kelias: kvaišalus gabeno autobusu

Publikuota: 2013 liepos 25 Kategorija: Nusikaltimai, Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Vėlų trečiadienio vakarą policija Šilutės autobusų stotyje sulaikė maršrutiniu autobusu narkotikus gabenusį vyriškį.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) duomenimis, iš Vilniaus į Šilutę grįžtantis autobusas buvo patikrintas kilus įtarimui, kad vienas iš autobuso keleivių gali gabenti narkotines medžiagas.

Autobusui sustojus stotyje Tauragės apskrities VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Šilutės policijos kriminalistais patikrino juo važiavusį Šilutės rajono gyventoją T. B.

Netikėtai išvydęs pareigūnus vyriškis su savimi turėtus draudžiamus daiktus nesėkmingai bandė paslėpti keliose autobuso sėdynėse.

Atlikdami įvykio vietos ir įtariamojo apžiūrą pareigūnai aptiko folijos bei plastiko pakuočių su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama, sintetine narkotine medžiaga, taip pat tablečių, švirkštų, kitų įrankių, paprastai naudojamų kvaišalus ruošiant vartojimui.

Pareigūnai įtaria, kad sulaikytasis ir pats buvo apsvaigęs. Ar šie įtarimai pasitvirtins, paaiškės po T. B. sveikatos ekspertizės.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis Tauragės apskrities VPK Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Galimai narkotines medžiagas gabenęs Šilutės rajono gyventojas sulaikytas, ketvirtadienį jam pareikšti įtarimai.

Policijos inf.

Rašyti komentarą