Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Naktį iš namų pagrobta Šilutės rajono gyventoja išlaisvinta greičiau nei per valandą

Publikuota: 2013 kovo 28 Kategorija: Nusikaltimai, Teisėtvarka

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Pagrobėjai sulaikyti.

Šiąnakt apie vidurnaktį keturi vyriškiai įsiveržė į trisdešimtmetės šilutiškės S. G. namus Saugų seniūnijoje. Viename atokesnių kaimų gyvenanti moteris buvo prievarta automobiliu išgabenta iš namų nežinoma kryptimi. Apie pagrobimą policijai pranešė šilutiškės artimieji, praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Policijos budėtojas apie įvykį nedelsiant informavo Šilutės rajono keliuose dirbančius pareigūnus, apie galimą pagrobėjų judėjimo kryptį taip pat buvo įspėta Rietavo policija.

Maždaug po valandos bendros Šilutės ir Rietavo policijos pajėgos organizavo nusikaltimo vykdytojų sulaikymą – automobilis sustabdytas Rietavo centre, sulaikyti šeši juo važiavę vyriškiai. Kaip netrukus paaiškėjo du iš jų pagrobta moteris pažinojo.

Visi sulaikyti asmenys buvo pristatyti į policijos komisariatą. Pirminiais duomenimis moteris pagrobimo metu nenukentėjo.

Dėl įvykio Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, šiuo metu atliekami tolesni procesiniai veiksmai.

Tauragės AVPK

Rašyti komentarą