Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Rankų lenkimas: Eglė Vaitkutė toliau rodo lygį

Publikuota: 2012 lapkričio 20 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Lenkijoje vykusiose rankų lenkimo pasaulio taurės varžybose E. Vaitkutė iškovojo du aukso medalius. (ve.lt nuotr.)Lenkijoje vykusiose rankų lenkimo pasaulio taurės varžybose E. Vaitkutė iškovojo du aukso medalius. (ve.lt nuotr.)

Lenkijoje vykusiose rankų lenkimo pasaulio taurės varžybose šilutiškė policijos tyrėja E. Vaitkutė (svorio grupėje per 65 kg) visas varžoves pranoko tiek dešinės, tiek kairės rankos varžybose, praneša „Vakarų ekspresas“.

E. Vaitkutė per savo sportinę karjerą net aštuonis kartus yra tapusi pasaulio rankų lenkimo čempione – jos pavardę puikiai žino visas pasaulio tvirtarankių elitas.

Lenkijos taurės varžybose gerai sekėsi ir buvusiam šilutiškiui, dabar Klaipėdoje gyvenančiam Mantui Ašmonui (iki 78 kg). Šis Lietuvos rankų lenkimo federacijos viceprezidentas kairės rankos rungtyje tarp 30-ties dalyvių tapo vicečempionu, o dešinės rankos lenkimo varžybose iškovojo trečiąją vietą.

Bronzos medalį iškovojo ir plungiškis, dabar gyvenantis Kaune, Modestas Grigaitis. Jis sužibėjo meistrų per 95 kg svorio grupės dešinės rankos varžybose.

Lietuvos tvirtarankių rinktinė, iškovojusi po du aukso ir bronzos bei vieną sidabro medalį, bendroje komandų įskaitoje tarp 26 pasaulio šalių įsitvirtino penktoje pozicijoje.