Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Prasidėjo antras pasėlių draudimo etapas

Publikuota: 2010 kovo 19 Kategorija: Žemės ūkis

zum.lt nuotr.Nuo kovo 1 d. Lietuvos žemdirbiai vėl gali apdrausti savo pasėlius nuo meteorologinių reiškinių – krušos, liūties ir stichinės sausros – padarytų nuostolių.

Atsižvelgusi į žemdirbių pageidavimus, bendrovė “Vereinigte Hagelversicherung VVaG” sudarė sąlygas apdrausti savo pasėlius ir ekologiškai ūkininkaujantiems žemdirbiams.

Apdrausti bus galima ir grikių, ankštinių augalų bei mišinių pasėlių plotus (daržo pupelės grūdams, pupelių ir varpinių mišinys, lubinai žaliai trąšai, lauko pupos, žirniai grūdams, žirnių ir varpinių mišinys, ankštinių ir varpinių mišinys, lęšiai grūdams, lubinų ir varpinių mišinys, pašariniai žirniai grūdams, sojų pupelės, pupelės grūdams, saldieji lubinai, vikiai grūdams). Šiuos plotus bus galima apdrausti nuo krušos ir liūties.

Pasėlių draudimas apima tik kiekybinius derliaus praradimus, tačiau šiais – 2010 – jų derliaus metais bulvės draudžiamos ne tik nuo kiekybinių, bet ir nuo kokybinių derliaus praradimų.

Išsamesnė informacija teikiama Šilutės r. savivaldybės Kaimo reikalų skyriuje tel. 53 140 ir draudimo bendrovės filialo “VH Lietuva” centrinėje būstinėje Kaune, mob. tel.: +370 3 73 97742.

Pasėliai bus draudžiami iki gegužės 31 d.

Šilutės r. Kaimo reikalų skyriaus inf.

1 skaitytojų komentaras
giedrius 2010 kovo 23d., 10:2677.79.31.201

saunu girdeti. karatais stebina si bendrove ukininkams siulydama viska. tik klausimas ar ukininkai draudziasi? tikrai saunu kad girdi ir stengiasi tikiuosi jie nepavargs o mes pradesime draustis.
sekmes

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą