Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kelių ereliai nemažina greičio

Publikuota: 2012 gegužės 30 Kategorija: Teisėtvarka

Gorainių kaime užfiksuotas 103 km/h greičiu lekiantis automobilis. (Policijos nuotr.)Gorainių kaime užfiksuotas 103 km/h greičiu lekiantis automobilis. (Policijos nuotr.)

Antradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tikrino automobilių važiavimo greitį keliuose Tauragė – Žygaičiai – Vainutas ir Šilalė – Šilutė. Per kelias valandas nustatyta 19 greičio viršijimo atvejų, iš jų 15 Šilutės rajono ribose, 4 – Tauragės rajone.

Net 16 greičio viršijimo atvejų nustatyta gyvenvietėse, kur leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 50 km per valandą greičiu.

Dauguma pažeidėjų važiavo vidutiniškai 30 km/h didesniu greičiu už leistiną.

Didžiausias greitis gyvenvietėje – 103 km/h užfiksuotas Šilutės rajone, Gorainių kaime. Pusšimčiu kilometrų per valandą greičiau nei galima vienas automobilis skriejo ir Tauragės rajono kelyje.

Transporto priemonių greitis buvo fiksuojamas mobiliąja įranga.

Policija įspėja vairuotojus, kad didelis greitis yra viena iš dažniausių mirtinų eismo nelaimių priežasčių. Už leistino važiavimo greičio viršijimą įstatymas vairuotojams numato baudas iki 1500 litų su teisės vairuoti atėmimu iki trijų mėnesių arba septynių parų administracinį areštą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu šešiems mėnesiams.

Tauragės AVPK inf.

2 skaitytojų komentarai
Joo 2012 birželio 1d., 08:4078.59.63.123
Tokia situacija: KET parašyta jog vairuotojas atsižvelgdamas į daugelį aplinkybių pats pasirenka greitį. Gorainiuose kelias saugus ir platus, eismas minimalus, matomumas geras, todėl vilktis 50 km/val yra nesąmonė, tuščias laiko gaišimas ir degalų eikvojimas. Paprsčiausiai yra pastatytas netinkamas ženklas, o policininkai tuo piktnaudžiauja, ir kaip anksčiau tai darė daktarų gauja, tiesiog reketuoja vairuotojus.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

as 2012 birželio 1d., 12:3481.7.78.91

100 procentu pritariu ir siulau kreiptis i saugaus eismo komisija su pasiulymu. Manau, kad Jus gerbiamas Joo sito nepadarysit, nes Jus kaip ir didzioji dauguma musu sugebame reiksti (piktintis) savo nuomone, bet konkeciai nieko nepadarome. Todel gerbiamas Joo siulau Jums daugiau nerasyti, o daryti, o padarius rasyti.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą