Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Moksleivių dziudo: šilutiškiai tęsia pergalingus pasirodymus

Publikuota: 2012 sausio 22 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

P. Jatautas (kairėje) ir Š. Dulkys. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)P. Jatautas (kairėje) ir Š. Dulkys. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Vos prieš savaitę nudžiuginę savo tėvelius ir trenerius aukštais pasiekimais respublikiniame Sausio 13 – osios aukoms atminti skirtame turnyre, šilutiškiai jaunieji dziudoistai (treneris Rimvydas Lukošius) savo pergalingų pasirodymų ant imtynių tatamio seriją pratęsė šį savaitgalį Kaune vykusiame Lietuvos jaunučių (U-15) ir jaunių (U-17) čempionate – iškovotos dvi pirmosios vietos, du sidabro ir vienas bronzos medalis.

Jaunučių grupėje geriausiai sekėsi Taurui Kuskiui, – jis tapo čempionu svorio kategorijoje iki 42 kg, laimėjęs visas kovas pirma laiko greitais ir techniškais metimais.

Iš kairės: J. Pauparis, T. Kuskys, A. Šikšnius. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Per žingsnį nuo aukso medalio liko Justas Pauparis (sv. kat. iki 50 kg), finalinėje imtyje pralaimėjęs Modestui Kazokui iš Elektrėnų.

Arnas Šikšnius (iki 60 kg) savo svorio grupėje liko trečias.

Jaunių svorio kategorijoje per 90 kg sau lygių nesutiko Šarūnas Dulkys. Ši pergalė šilutiškiui imtynininkui atvėrė duris į Lietuvos dziudo jaunių rinktinę.

Paulius Jatautas (iki 90 kg) finale po atkaklios kovos nusileido alytiškiui Rokui Nenartavičiui.

Mantas Juknius (iki 46 kg) kovoje dėl trečios vietos tik po pratęsimo nežymia persvara nusileido panevėžiečiui dziudoistui ir liko penktas.