Kalėdiniame dziudo turnyre šilutiškiai skynė laurus

Publikuota: 2011 gruodžio 19 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Kalėdiniame dziudo turnyre Šiauliuose šilutiškiai imtynininkai iškovojo 11 medalių. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Kalėdiniame dziudo turnyre Šiauliuose šilutiškiai imtynininkai iškovojo 11 medalių. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Pamario imtynininkai puikiai pasirodė kalėdiniame dziudo turnyre Šiauliuose – iškovota 11 medalių.

Paskutiniame šiais metais turnyre Šilutei atstovavo iš viso 14 sportininkų.

Suaugusiųjų grupėje neblogai sekėsi Artūrui Kudrešovui (svorio kat. iki 90 kg) ir Šarūnui Dulkiui (per 90 kg) – abu iškovojo antrąsias vietas.

Jaunučių grupėje Ernestas Sagalec (iki 33 kg), Edvardas Sagalec (iki 38 kg), Tauras Kuskys (iki 45 kg), Justas Pauparis (iki 50 kg) ir Arnas Šikšnius (iki 60 kg) iškovojo aukso medalius, o Dominykas Lukošius (iki 38 kg) laimėjo bronzą.

Du aukso medalius laimėjo ir vaikų grupėje besigalinėjantys Žilvinas Šimkus (iki 27 kg) bei Marius Rimkus (iki 47 kg.). Benas Lukošius (iki 27 kg) iškovojo trečiąją vietą.

Ant Šiaulių tatamio neblogai pasirodė ir kiti trys komandos nariai – Matas Kungys, Deividas Plikaitis ir Uosis Knapkis. Tačiau, anot trenerio Rimvydo Lukošiaus, tik dėl sportinės sėkmės stygiaus jiems nepavyko užlipti ant nugalėtojų pakylos.