Šilutėje įvyko tarptautinis dziudo turnyras

Publikuota: 2024 balandžio 29 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Šeštadienį, balandžio 27 d., Šilutėje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo per 200 sportininkų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Per turnyro atidarymą metu sportininkus pasveikino ir palinkėjo sėkmės Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, savivaldybės sporto koordinatorė Eglė Čėsnienė.

Ant tatamio kovojo U-11, U-13, U-15 amžiaus grupių berniukai ir U-15 amžiaus grupės mergaitės.

Iš šilutiškių U-11 amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Eljotui Zarembai ir Rapolui Vasiliauskui. Jie savo svorio kategorijose iškovojo pirmąsias vietas. Vytautas Petruškevičius ir Markas Vaitkus užėmė antrąsias vietas, o Vytautas Nesteckis, Adrijus Golubovskis ir Jonas Grinčinaitis iškovojo trečiąsias vietas.

U-13 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje čempiono vardą iškovojo Tadas Kazlauskas. Trečiąsias vietas iškovojo Gedas Plikšnys, Benas Burba, Danielius Montvydas ir Jonas Vyšniauskas.

U-15 amžiaus grupėje čempiono vardą savo svorio kategorijoje iškovojo Juozas Leškys.

Treneris Rimvydas Lukošius dėkingas klubo tėvų komitetui, tėveliams, klubo vyresniesiems sportininkams, padėjusiems organizuoti ir parėmusiems šį turnyrą.