Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Brakonierių Lietuva

Publikuota: 2024 balandžio 08 Kategorija: Teisėtvarka

aad.lrv.lt nuotr.aad.lrv.lt nuotr.

Neteisėta žvejyba Minijos ichtiologiniame draustinyje skaudžiai atsirūgo: už du šlakius turės pakloti apie 6 000 eurų.

Kovo mėnesį Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai, vykdydami akcijos „Saugom lydeką“, reidus nustatė ne vieną brakonieriavimo atvejį. Pareigūnai darbo tūrėjo ir Šilutės rajone.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Per reidą kovo 13 d. Šilutės gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnai, patruliuodami Šilutės rajone, Minijos upėje nustatė asmenį, žvejojusį be žvejo mėgėjo kortelės lašišoms ir šlakiams, jis sugavo ir paėmė du šlakius. Kadangi asmuo žvejojo Minijos ichtiologiniame draustinyje, kuriame padarius pažeidimą taikomas trigubas žalos apskaičiavimo įkainis, asmeniui teks atlyginti 5 820 eurų žalą žuvų ištekliams. Be to, jam pradėta administracinė teisena ir gresia bauda nuo 250 iki 550 eurų.

Pareigūnai primena, kad, turint žvejo mėgėjo kortelę lašišoms ir šlakiams, nuo sausio 1 d. iki balandžio 30 d. galima pagauti ir paimti ne mažesnius kaip 65 cm ilgio šlakius arba lašišas, laikotarpiu Limituotos žvejybos vidaus vandenyse organizavimo ir vykdymo, limituotos žvejybos reguliavimo priemonių ir sąlygų nustatymo, paskelbimo ir atšaukimo tvarkos aprašo 1 lentelėje nustatytuose upių ruožuose. Asmenys, turintys nemokamos žvejybos teisę, gali žvejoti lašišas ir šlakius paleidžiant žuvis.

Daugiau – https://aad.lrv.lt/lt/naujienos/akcija-saugom-lydeka-zvejyba-tinklais-vienas-dazniausiu-pazeidimu/

Rašyti komentarą