Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Patikimos priemonės langų montavimui: eksperto sąrašas

Publikuota: 2024 sausio 15 Kategorija: Reklama, Verslas

Langų montavimas – ypač svarbus namų statybos ar renovacijos etapas.Langų montavimas – ypač svarbus namų statybos ar renovacijos etapas.

Langų montavimas – tai ypač svarbus namų statybos ar renovacijos etapas, kurio metu gali tekti susidurti su klausimu: o kokias priemones pasirinkti? Netrukus pateiksime ekspertų patarimus, kaip išsirinkti geriausius įrankius ir medžiagas langų montavimui, kad jūsų namai būtų šilti, jaukūs ir funkcionalūs.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kokias langų montavimo priemones įsigyti?

Langų montavimui prireiks priemonių, kurios užtikrina sklandų ir tikslų darbo atlikimą. Štai jų sąrašas:

…….Atraminės kaladėlės ir kyliukai. Šios priemonės būtinos norint įstatyti langą į montuojamą angą, išlyginti angos pagrindą, sureguliuoti horizontalų ir vertikalų gaminio lygumą. Jie padeda išlaikyti langą tinkamoje pozicijoje montavimo metu, užtikrinant, kad langas būtų įstatytas tiesiai ir lygiai. Atraminės kaladėlės taip pat leidžia išvengti rėmo iškraipymo ir suteikia tinkamą atramą gaminiui po sumontavimo.

…….Tvirtinimo varžtai ir montavimo plokštelės. Langų tvirtinimui į angą naudojami specialūs tvirtinimo varžtai arba montavimo plokštelės. Jie užtikrina, kad langas būtų pritvirtintas patikimai ir saugiai bei nejudėtų varstant. Svarbu pasirinkti tinkamo ilgio ir storio varžtus, atsižvelgiant į sienos medžiagą ir storį. Pasikonsultuokite su gamintojo specialistais, kurias montavimo priemones pasirinkti jūsų atveju. Paprašykite detalių montavimo instrukcijų ir jomis vadovaukitės, kad visi montavimo darbai būtų atlikti tinkamai.

…….Matavimo įrankiai. Tiksliam langų montavimui reikalinga matavimo ruletė ir gulsčiukas. Matavimo ruletė padės nustatyti tarpus tarp langų ir sienų, o gulsčiukas – užtikrinti, kad langų rėmai būtų įmontuoti tiesiai visose jų plokštumose.

…….Savaime išsiplečiančios termoizoliacinės putos. Šios priemonės užtikrina tinkamą montavimo tarpų šiluminį izoliavimą. Poliuretano putos purškiamos naudojant specialius pistoletus, kurie leidžia tiksliai ir tolygiai paskirstyti putas tarp langų rėmo ir sienos. Pasirenkant putas, svarbu atkreipti dėmesį į jų elastingumą ir atsparumą temperatūros pokyčiams.

…….Izoliacinės juostos. Lauko ir vidaus izoliacinės juostos užtikrina hermetiškumą ir šilumos išsaugojimą. Jos klijuojamos ant langų rėmo ir sienos visu perimetru, galus užklijuojant vienas ant kito 90͒ kampu ir užtikrinant, kad neliktų jokių oro pūslelių. Lauko pusėje naudojama difuzinė juosta užtikrina vandens garų difuziją lango išorinėje dalyje ir apsaugo nuo vandens bei vėjo. Kambario pusėje klijuojama vidinė garo izoliacinė juosta, apsauganti lango jungtį tarp rėmo ir angokraščio nuo oro ir vandens garų patekimo. Rinkoje gausu įvairių izoliacinių juostų, tačiau profesionalai pataria rinktis tik kokybiškas, patvarias, įvairioms oro sąlygoms bei UV spinduliams atsparias juostas.

…….Gruntas izoliacinėms juostoms klijuoti. Specialūs gruntai naudojami padengti sienų paviršius prieš klijuojant izoliacines juostas. Jie užtikrina stiprų sukibimą tarp sienos paviršiaus ir juostos klijuojamo sluoksnio net ir esant žemai temperatūrai.

…….Apsauginės priemonės. Svarbu nepamiršti ir apsaugos priemonių, tokių kaip pirštinės, apsauginiai akiniai ir ausinės, kad užtikrintumėte saugumą dirbant.

Papildomi patarimai ir rekomendacijos

Įrengiant plastiko (PVC) arba kompozito langus, svarbu vadovautis keletu esminių patarimų, kad užtikrintumėte optimalų montavimo rezultatą.

Pirmiausia, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamus įrankius ir medžiagas, atitinkančias langų charakteristikas ir jūsų namo sąlygas.

Antra, atidžiai sekite gamintojo montavimo instrukcijas ir rekomendacijas, nes klaidos gali turėti ilgalaikių pasekmių.

Trečia, nepamirškite apie darbo saugą ir naudokite reikiamas apsaugos priemones.

Ir galiausiai, jei abejojate savo sugebėjimais, nedvejodami kreipkitės į profesionalus. Šioje svetainėje esančios instrukcijos ir ekspertų patarimai padės įsigyti tinkamiausias priemones ir patiems susimontuoti savo svajonių langus.

.

.

Užsakymo Nr. 240115

Rašyti komentarą