Dziudo: Juozas Leškys – tarptautinio turnyro nugalėtojas

Publikuota: 2024 sausio 15 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Sausio 13 dieną Kaune vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre, skirtame „Sausio 13-osios aukoms ir treneriui Antanui Stasiui Bubneliui atminti“, šilutiškiai sportininkai iškovojo 4 medalius.

Šilutės sporto mokyklai ir dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo septyni sportininkai.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Iki pietų vyko U-13 amžiaus grupės sportininkų kovos. Čia iškovoti trys medaliai: Tadas Kazlauskas tik finale nusileido savo priešininkui iš Klaipėdos Jonui Mikėnui ir liko antras, o Eljotas Zaremba ir Benas Burba iškovojo trečiąsias vietas.

U-15 amžiaus grupėje (svorio kat. iki 46 kg) Juozas Leškys, nugalėjęs visus varžovus, tapo čempionu. Per žingsnį nuo medalio liko Rapolas Vasiliauskas.