Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Varstomų vartų automatika: kaip užtikrinti saugumą ir patogumą savo namuose?

Publikuota: 2023 gruodžio 22 Kategorija: Paslaugos, Reklama

Varstomų vartų automatika: kaip užtikrinti saugumą ir patogumą savo namuose?Varstomų vartų automatika: kaip užtikrinti saugumą ir patogumą savo namuose?

Varstomų vartų automatika – tai technologinis sprendimas, kuris suteikia daugiau saugumo bei patogumo namuose. Varstomi vartai įprastai naudojami ten, kur erdvė nėra stipriai apribota, kitu atveju klientai renkasi stumdomus kiemo vartus.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Varstomų vartų automatika supaprastina įeigos kontrolę, o įvairių inovatyvių funkcijų panaudojimas leidžia užtikrinti maksimalų saugumą tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek kitos paskirties privačiose teritorijose, biuruose. Šiame straipsnyje pateiksime keletą varstomų vartų automatikos sprendimų, kurie jums gali būti naudingi.

Patogumo ir saugumo užtikrinimui namuose, verta rinktis pažangius automatikos sprendimus. Galite rinktis varstomus vartus su domofonu, kodine klaviatūra, kortelių identifikatoriumi, biometrinių duomenų atpažinimo sistema, pavyzdžiui, pirštų antspaudų skaitytuvu, delno skaitytuvu bei panaudoti kitas inovatyvias funkcijas. Vartų automatikos pasirinkimas kiekvienu atveju priklauso ne tik nuo individualių poreikių, bet ir norimo saugumo lygio užtikrinimo.

Rekomenduojama rinktis varstomus vartus su integruota kliūčių atpažinimo technologija. Tai leis užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams. Kliūčių sistema yra su specialiu jutikliu, dėl kurio vartai greitai sureaguoja į kliūtį ir sustoja – taip apsaugomi ne tik žmonės, bet ir automobiliai.

Taip pat labai svarbu pasirūpinti patogia prieigos kontrole. Šiais laikais varstomus vartus galima valdyti ne tik nuotoliu per pultelį, bet ir pasitelkiant išmanųjį telefoną – tokiu būdu valdyti vartus galėsite net esant toli nuo namų. Pavyzdžiui, jeigu atvyko jūsų artimas žmogus į namus, o jūs tuo metu dar nespėjote grįžti, pasinaudojant programėle galėsite atidaryti vartus ir jį įleisti. Ar galbūt išvykote ir pamiršote uždaryti namų vartus, o per kamerą prie namų pastebėjote įtartinus asmenis? Realiu laiku galėsite reaguoti į situaciją ir nuotoliniu būdu vartus uždaryti. Tad vartų atidarymą rankomis – nuo šiol gailėsite pamiršti.

Verta paminėti, jog namų savininkai taip pat gali integruoti varstomų vartų valdymą į bendrąją išmaniųjų namų sistemą. Tokiu būdu vienoje vietoje galėsite valdyti visus išmaniuosius įrenginius.

Plačiau apie varstomų vartų automatikos galimybes bei funkcijas jums papasakos šios srities specialistai arba reikalingą informaciją taip pat galite rasti jų internetinėje svetainėje. Jeigu dvejojate ir nežinote kokie varstomų vartų automatikos sprendimai jūsų namuose galėtų būti labiausiai tinkami, kreipkitės į specialistus, kurie padės jums pasirinkti reikalingiausias funkcijas, pritaikytas pagal jūsų individualius poreikius.

.

.

Užsakymo Nr. 231220

Rašyti komentarą