Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kasdienybės palengvinimas su zip lock maišeliais

Publikuota: 2023 gruodžio 20 Kategorija: Paslaugos, Reklama

Įvairaus storio ir dydžio zip lock maišeliai išsaugo produktų šviežumą.Įvairaus storio ir dydžio zip lock maišeliai išsaugo produktų šviežumą.

Vartotojai, mažmenininkai ir gamintojai ieško veiksmingų būdų, kaip supakuoti ar saugoti savo produktus. Užspaudžiami maišeliai yra vienas populiariausių plastikinių maišelių tipų. Įvairaus storio ir dydžio zip lock maišeliai išsaugo produktų šviežumą, todėl puikiai tinka ilgalaikiam saugojimui. Štai keli paprasti būdai, kaip dar galite naudoti šiuos, internetinėje svetainėje: printela.lt parduodamus, užspaudžiamus maišelius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

1. Pagaminto maisto laikymas ir organizavimas

Pasigaminus maisto savaitei, jį galite laikyti zip lock maišeliuose, paženklindami juos etiketėmis su nurodyta diena ir (arba) juose laikomo patiekalo rūšimi. Tai gali sumažinti savaitės valgių ruošimą ir sutaupyti laiko brangaus laiko.

2. Lapinių daržovių laikymas

Lapinės daržovės, pavyzdžiui, kalendrų lapai, mėtų lapai, špinatai arba svogūnai, paprastai sugenda net ir laikomos šaldytuve. Kad jos ilgiau išliktų šviežios, pirmiausia jas išdžiovinkite ant popieriaus lapo. Kai vanduo išdžius, sudėkite jas į zip lock maišelį ir įdėkite į šaldytuvą.

3. Šaldiklio sutvarkymas

Galite sutaupyti vietos šaldiklyje, jei užšaldysite maisto produktus zip lock maišeliuose, užuot naudojus kietą plastikinį indą. Kadangi šie maišeliai su dviguba linija yra sandarūs, juos galite naudoti ir skysčiams, tik nedėkite ant viršaus nieko sunkaus, kol jie nesustingo.

4. „Pasidaryk pats“ konditerinis maišelis

Jei prisiruošus kepti suprasite, kad nebeturite konditerinių maišelių, galite panaudoti zip lock maišelį. Norėdami pripildyti keksiukų formeles, nukirpkite pusę maišelio, įdėkite į jį įdaro, suvyniokite jį iš viršaus, nukirpkite šiek tiek storesnę kampo dalį ir lengvai pripildykite formeles.

5. Dokumentų apsauga

Plastikinius zip lock maišelius galima naudoti svarbiems dokumentams apsaugoti nuo drėgmės, purvo ir pažeidimų. Biurai, mokyklos ir privatūs asmenys paprastai juos naudoja popieriams, sertifikatams, pasams ir kitiems svarbiems dokumentams saugoti ir tvarkyti.

6. Amatai ir pomėgiai

Mėgėjai, menininkai ir amatininkai paprastai naudoja užspaudžiamus maišelius medžiagoms, pvz., karoliukams, sagoms, siūlams ir kitoms smulkioms medžiagoms, laikyti ir tvarkyti. Juose daiktai saugomi ir lengvai pasiekiami vykdant rankdarbių projektus.

7. Kiti zip lock maišelio naudojimo būdai

Nors zip lock maišelis atrodo paprastas buities daiktas, jį galima naudoti įvairiais tikslais. Jame galima laikyti ir ženklinti skanėstus, sausus vaisius, karį, tyres ir net marinuotą mėsą, be to, juos galima panaudoti daiktams organizuoti keliaujant. Maišeliuose taip pat galima šaldyti maisto likučius, tvarkyti papuošalus, laikyti sausus prieskonių miltelius ir net vaistus.

.

.

Užsakymo Nr. 231220

Rašyti komentarą