Dziudo: šilutiškiams medaliai tinka

Publikuota: 2023 spalio 16 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Savaitgalį Plungėje vykusiuose dziudo turnyruose Šilutės sporto mokyklos ir klubo „Kumikata“ auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo po 3 aukso ir sidabro bei 8 bronzos medalius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šeštadienį vykusiame tarptautiniame turnyre „Auksinis ruduo“ dalyvavo 19 jaunųjų dziudoistų iš Šilutės.

Vaikų amžiau grupėje geriausiai sekėsi Benui Burbai, kuris iškovojo čempiono vardą savo svorio kategorijoje, o Eljotas Zaremba, Danas Liutkus, Adrijus Golubovskis, Tumas Mosiejauskas ir Adas Aleskus užėmė trečiąsias vietas.

Jaunučių amžiaus grupėje aukso medalį iškovojo Benas Kovyrcovas. Saimonas Vytuvis užėmė antrąją vietą, o Jonas Kochtovas ir Ignas Krilauskas pasidabino bronzos medaliais. Kovą dėl bronzos medalio pralaimėjęs Juozas Leškys liko penktas.

Sekmadienį Plungėje vyko Lietuvos U-21 dziudo čempionatas. Jame dalyvavo 7 Šilutės sporto mokyklos ir klubo „Kumikata“ auklėtiniai.

Geriausiai sekėsi Gabrielei Paleckytei, kuri mergaičių grupėje, savo svorio kategorijoje iškovojo pirmąją vietą. Domas Plikšnys ir Uosis Knapkis užėmė antrąsias vietas, o Kajus Juknius pelnė bronzos medalį.