Dziudo: iš Prienų – su dviem medaliais

Publikuota: 2023 spalio 09 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

K. Juknius ir G. Paleckytė - Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionato prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)K. Juknius ir G. Paleckytė - Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionato prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį Prienuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionate Gabrielė Paleckytė iškovojo trečiąją vietą, o Kajus Juknius savo svorio kategorijoje užėmė antrąją vietą.

Čempionate Prienuose dalyvavo aštuoni sportininkai iš Šilutės dziudo klubo ir Šilutės sporto mokyklos (treneris Rimvydas Lukošius). Daugelis jų suaugusiųjų čempionate dalyvavo pirmą kartą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Gabrielė Paleckytė moterų grupėje (svorio kategorijoje iki 63 kg) užėmė trečiąją vietą, Kajus Juknius vyrų grupėje (iki 60 kg) iškovojo antrąją vietą, finalinėje dvikovoje pripažinęs varžovo iš Kauno sporto mokyklos pranašumą.

Domas Plikšnys ir Edvardas Sagalec pralaimėjo savo kovas dėl bronzos medalių ir liko penkti.

Kitą savaitgalį šilutiškiai dziudoistai dalyvaus Lietuvos U-21 LR čempionate Plungėje.