Dziudo: iš turnyro Klaipėdoje – ne tuščiomis

Publikuota: 2023 spalio 02 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

18. Tiek jaunųjų sportininkų iš Šilutės pasirodė tarptautiniame turnyre Klaipėdoje. (R. Lukošiaus nuotr.)18. Tiek jaunųjų sportininkų iš Šilutės pasirodė tarptautiniame turnyre Klaipėdoje. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį Klaipėdoje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre šilutiškiai sportininkai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 6 medalius.

Mažiausiųjų grupėje geriausiai sekėsi Eljotui Zarembai ir Matėjui Pakalniškiui, kurie iškovojo antrąsias vietas savo svorio kategorijose, o Vakaris Kontrimas užėmė trečiąją vietą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Dar tris bronzos medalius iškovojo Juozas Leškys, Benas Kovyrcovas ir Ignas Klimanskis, kurie varžėsi vyresniųjų grupėje. Saimonas Vytuvis ir Ignas Krilauskas liko per žingsnį nuo medalių. Jie pralaimėjo kovas dėl bronzos medalių ir liko penktoje vietoje.

Klaipėdos turnyre dėl medalių kovojo per 300 sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ ir Šilutės sporto mokyklai šiame turnyre atstovavo 18 jaunųjų dziudoistų.

Treneris dėkingas auklėtinių tėveliams už pagalbą ir palaikymą.