Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Oro kondicionieriaus pasirinkimas – kas ir kaip? Pataria specialistas

Publikuota: 2023 rugsėjo 25 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Oro kondicionieriaus pasirinkimas - kas ir kaip?Oro kondicionieriaus pasirinkimas - kas ir kaip?

Nors oro kondicionieriai daugeliui vis dar siejasi su vasara, tačiau funkcionali įranga puikiai tarnauja visus metus, kadangi ji ne tik vėsina, tačiau ir šildo, galiausiai, gali būti naudojama kaip jonizatorius. Tai yra įranga, kuri vis dažniau atsiduria lietuvių namuose, kadangi norisi gyventi ne tik komfortabiliai, tačiau ir sveikai.

Rinkoje siūlomi oro kondicionieriai yra labai įvairūs, tad ne visada paprasta rasti tokius, kurie geriausia atitinka tam tikro objekto poreikius. Įsigyti įrangą galite pas mus, o pasirinkti padės pardavimų vadovas Maksimas Vilkas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Oro kondicionierių tipai

Renkantis oro kondicionierius pirmiausia verta kuo daugiau dėmesio skirti tipams. Tai yra esminis pasirinkimo aspektas, kadangi įranga pirmiausia turi derėti savo montavimo vieta.

Oro kondicionierių sudaro du blokai – išorinis bei vidinis. Vidinis blogas detaliau klasifikuojamas į kelis tipus:

…….Dažniausiai labiausiai perkami yra sieniniai oro kondicionieriai. Juos apima minėtas vidinis bei išorinis blokas.
…….Galimi ir lubiniai, kasetiniai oro kondicionieriai. Jie yra montuojami greta ortakių. Pučia orą net keliomis kryptimis, geriausiai tinka tuomet, kai reikia vėsinti labai dideles patalpas.
…….Ortakiniai oro kondicionieriai – kompaktiški, jie dažniausiai yra nematomi, kadangi montuojami su patraukliomis grotelėmis arba difuzoriais.

“Savo klientus supažindiname ir su blokų skaičių galimybėmis, tai yra, split ir multi split sistemomis. Split yra sistema, kuri apima vieną išorinį bei vieną vidinį bloką, o multi split – prie vieno išorinio bloko yra pajungti du arba daugiau vidinių blokų, kurie suteikia galimybę vėsinti net kelias patalpas namuose vienu metu”,- pasakoja pardavimų vadovas.

Jeigu nesinori montuoti sistemos – gera alternatyva tampa mobilūs oro kondicionieriai. Juos dažnai renkasi ne tik taupantys vietą namuose, tačiau ir tie, kurie nuomoja būstus. Niekas negręžiama, pasibaigus sezonui – oro kondicionierius išmontuojamas ir gali būti laikomas sandėliuke iki kitos vasaros. Įsigyti mobilius oro kondicionierius kviečiame https://kondicionieriai24.lt/produkto-kategorija/mobilus-kondicionieriai/ prekybos vietoje. Renkantis būtinai tarkitės su specialistais.

Techniniai oro kondicionieriaus parametrai

Nusprendus dėl tipo – reikia detaliau domėtis konkretaus įrenginio techniniais parametrais. Pardavimų vadovas žemiau pateikia esminius parametrus, kuriems dažniausiai verta skirti daugiausia dėmesio.

……Svarbus kriterijus renkantis yra efektyvumo koeficientas, kuris parodo – kiek elektros energijos reikia įrangos veikimui. Jis yra skaičiuojamas vertinant aušinimo pajėgumus.
…….Itin mėgstami inovatyvūs oro kondicionieriai, kurie geba sensoriaus pagalba identifikuoti žmogaus buvimo vietą bei nuo jo nukreipti vėsos šaltinį.
…….Taip pat žiūrėkite akustinius niuansus. Žinoma, kad kuo įranga yra geresnės kokybės – tuo ji veikia tyliau. “Šiuo metu rinkoje bene visi siūlomi oro kondicionieriai veikia komforto režimu, tai yra, itin tyliai”,- priduria specialistas.
…….Įranga varijuoja ir pritaikomumu tam tikroms patalpoms. Tiksliau – galia, kuri yra vertinama kW (kilovatais).
…….Žiūrėkite ir kuo yra valdoma įranga. Šiuo metu itin mėgstamos inovatyvios, kurios gali būti reguliuojamos telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Senesni modeliai dažniausiai valdomi tik nuotoliniu pulteliu.
…. Kai kuriems svarbūs ir estetiniai niuansai. Nors klasika yra laikomi baltos spalvos įrenginiai, tačiau šiuo metu rinkoje variantų yra kur kas daugiau, tad galima parinkti tinkamą sprendimą bet kokiam interjerui.

Itin vertinami tokie oro kondicionieriai, kurie ne tik vėsina, tačiau taip pat ir šildo patalpas. “Funkcionalūs, kurie ir šildo patalpas, dažniausiai pasitarnauja ankstyvą pavasarį bei vėlyvą rudenį, kol dar nėra jungiamos kitos patalpų šildymo sistemos. Tuomet oro kondicionieriai pučia šiltą orą ir taip pasirūpina komfortu patalpose”,- paaiškina specialistas.

.

.

Užsakymo Nr. 230925

Rašyti komentarą