Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kas namuose labiausiai gadina medinius baldus?

Publikuota: 2023 rugpjūčio 23 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

pixabay.com.pixabay.com.

Jeigu namuose turite medinių baldų, tikriausiai esate suinteresuoti tuo, kad jie atrodytų kuo geriau. Tačiau tuo pat metu namuose netrūksta dalykų, objektų ir reiškinių, kurie medienai kenkia, ją gadina ir/ar trumpina jos tarnavimo laiką.

Šiame straipsnyje norėtume įsigilinti į tai, kokie faktoriai labiausiai gadina medinius baldus namuose bei kaip nuo jų apsisaugoti.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Plačiau apie baldų pažeidimus bei apsaugą nuo jų

Baldams nesvetimos ir aktualios tos pačios problemos, kaip ir bet kuriems kitiems medinės apdailos elementams ar objektams. Tačiau baldams, skirtingai nei kitiems paviršiams, gali būti keliami kiek kitokie reikalavimai dėl estetikos. Dėl to priežiūra ir apsauga kelia papildomus iššūkius.

Tarp dažniausiai pasitaikančių problemų yra drėgmės pažeidimai, giliai įsigėrusios skysčių dėmės, nenuvalytas purvas, skilimai ir įtrūkimai, puvėsis, nutrynimai įvairiose vietose ir ne tik. Kenkti gali ir nuolatinis UV spindulių poveikis. Būtų nepatogu ieškoti atskirų priemonių kiekvienam dalykui spręsti. Dėl to populiariausios yra tokios priemonės, kaip specialius vaškas baldams iš medžio.

Tokios priemonės neretai turi ryškius, intensyvius atspalvius bei savybes ir tinka ne tik apsaugai, bet ir dekoravimui. Vaškas įsigeria į medienos pluoštą, tačiau toliau leidžia jai kvėpuoti, tad apsaugoma nuo drėgmės pažeidimų. Tuo pat metu jis neįgeria šlapių dėmių ir, pavyzdžiui, sulčių, vyno ar riebalų dėmes daug lengviau išvalyti. Dažniausiai baldus gadinantys faktoriai tampa nebe tokie pavojingi!

.

.

Užsakymo Nr. 230823

Rašyti komentarą