Dziudo: iš turnyro Jurbarke – su dvylika medalių

Publikuota: 2023 gegužės 15 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Šetadienį Jurbarke vykusiame dziudo turnyre šilutiškiai sportininkai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 5 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Turnyro čempionu vaikų amžiaus grupėje tapo Tadas Kazlauskas. Rapolas Vasiliauskas ir Kristijonas Užkuraitis užėmė antrąsias vietas, o Danas Liutkus ir Domas Kujelis-Kučinskas pelnė turnyro bronzą.

Dar geriau šilutiškiai pasirodė jaunių amžiaus grupėje: Saimonas Vytuvis, Justas Vyšniauskas, Ignas Klimanskis ir Gabrielė Paleckytė (mergaičių grupėje) iškovojo pirmąsias vietas, Juozas Leškys ir Pijus Baltutis užėmė antrąsias vietas, o Kristupas Mockus pasidabino bronzos medaliu.

Treneris dėkingas auklėtinių tėvams už pagalbą ir palaikymą.