Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kokie požymiai rodo, kad modulinis namas puikiai pateisins jūsų lūkesčius?

Publikuota: 2023 vasario 16 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Modulinis namas.Modulinis namas.

Nieko keista, kodėl sakoma, kad būsto išsirinkimas – viena svarbiausių užduočių gyvenime. Iš tiesų labai svarbu tinkamai išsirinkti būstą, kadangi jis įsigyjamas ypač ilgam laiko tarpui (neretai ir visam gyvenimui), be to, namuose praleidžiame daugiausiai savo laiko. Tačiau ir tai – dar ne viskas: nereikia pamiršti, kad šiandien yra daug pasirinkimų, iš kurių galime rinktis, kai domina galimybė turėti savo būstą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Vienas tokių pasirinkimų yra ir modulinis namas. Jei vis dar nesate tikri, ar modulinis namas puikiai jums tiktų, belieka tik susipažinti su šiais požymiais – jie rodo, kad modulinis būstas puikiai pateisintų jūsų lūkesčius ir poreikius.

Jeigu norite, kad būsto kaina būtų ypač patraukli, tai galite būti tikri, kad modulinis būstas puikiai pateisins šį jūsų lūkestį, kadangi tokio tipo namai yra parduodami už mažesnę kainą nei butai arba namai, kurie buvo pastatyti įprastu būdu.

Jei nedidelė statybos trukmė yra dar vienas jus dominantis dalykas, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad šis namas puikiai pateisins ir šį jūsų lūkestį. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad statybos terminas ir žavi – priklausomai nuo projekto apimties, modulinį namą galima pastatyti nuo vienos dienos iki kelių savaičių.

Ne paslaptis ir tai, kad kai kurių tipų namai gali būti statomi tik visiškai lygioje vietoje. Na, o jei vietovė yra nelygi, tuomet tenka arba atlikti paviršiaus lyginimo darbus, o tai reikalauja laiko bei pinigų, arba apskritai atsisakyti minties statyti namą ir ieškoti kitos vietos. Tačiau tai negalioja, kai kalbame apie modulinius namus: toks pastatas gali būti statomas ir nelygioje vietoje.

Jei jums yra aktualu ir tai, kad statybos vietoje būtų mažiau netvarkos ir atliekų, tai modulinis namas puikiai pateisins ir šį jūsų lūkestį.

Jei nesate tikri dėl savo ateities planų, pavyzdžiui, manote, jog galbūt ateityje norėsite didesnio bei erdvesnio būsto, tai modulinis namas pateisins ir šį jūsų lūkestį – kvadratūrą bus galima didinti.
Na, o jeigu svajojate apie paprastesnę tvarką leidimams gauti, tai modulinis namas irgi pateisins šį jūsų lūkestį.

.

.

Užsakymo Nr. 230216

1 skaitytojų komentaras
Specialistas 2023 vasario 16d., 21:2584.15.183.186

Tikras namas yra
Mūrinis.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą