Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kaip išsirinkti kvepalus internetu?

Publikuota: 2022 gruodžio 27 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

E. Jankausko, VE.lt, nuotr.E. Jankausko, VE.lt, nuotr.

Šiais laikais stebima ryški tendencija – žmonės tapo tikri internetinės prekybos fanai. Esant poreikiui internetu įsigyti galima praktiškai viską: pradedant automobilių detalėmis, baigiant drabužiais ir net maisto produktais.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Internetinė prekyba sparčiai prasiskynė kelią mūsų visuomenės rutinoje, nes nebereikia ilgai stovėti parduotuvių eilėse, klaidžioti ir ieškoti norimos prekės, nes naršyti internete galima lėtai ir ramiai.

Vienintelis tokio apsipirkimo minusas tas, kad negalime gyvai pamatyti ir apčiupinėti prekių, o tai kartais sukelia daug nepatogumų, nes gauname visiškai ne tai, ko tikėjomės. Ypač tas pasakytina apie kvepalų pirkimą internetu.

Kvepalai moterims internetu dabar parduodami labai dažnai. Puiku, jeigu žinote savo mėgstamo buteliuko pavadinimą. Bet, kai reikia naujų kvepalų, tai tampa labai sunku atrasti tinkamus, jų prieš tai nepauosčius. Tačiau net ir šiai problemai yra išeitis.

Kviečiame susipažinti su išties naudingais patarimais, kurie padės išsirinkti tinkamus kvepalus internetu:

1. Kruopščiai atlikite „namų darbus“ ir pasidomėkite daugiau apie kvepalų internetines parduotuves. Būkite atsargūs ir nesusiviliokite „neaiškiomis“ nuolaidomis. Ne visos kvepalų parduotuvės yra patikimos. Perskaitykite kitų klientų atsiliepimus, pačios parduotuvės aprašymus internete, rekvizitus bei įsitikinkite, kad svetainės, iš kurios užsisakysite kvepalus, reputacija nepriekaištinga.

2. Atidžiai skaitykite kvepalų aprašymus. Jie puikiai atspindi tam tikras emocijas. Kokias jas pajusite – tokie kvepalai ir bus. Kvapas turi atitikti jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą.

3. Nuodugniai perskaitykite kokios yra vienų ar kitų kvepalų natos. Žinodami, kokie kvapai jums artimi, galėsite lengviau išsirinkti kvepalus.

Pagrindinės kvepalų natos:

· Gaivios, šviežios. Tai jaunatviški, labai gaivūs ir lengvi kvapai. Dažnai tai gali būti citrusinių vaisių aromatai.

· Gėlių. Šie kvapai turi bene plačiausią pasirinkimą. Tai gali būti tiek švelnūs ir subtilūs, tiek ir drąsiai egzotiški aromatai. Kvepalai su gėlių natomis gali turėti rožių, lelijų, jazminų, vaisinių gėlių aromatus. Kai kuriuose gali būti ir rytietiškų prieskonių aromatų (vanilės, muskato, riešutų ar cinamono).

· Medienos. Šie kvapai pasižymi sandalmedžio, beržo ar kedro aromatais. Šios natos vyrauja vyriškuose kvepaluose.

· Rytietiškos. Ryškūs kvapai, tinkantys drąsioms ir jausmingoms asmenybėms. Šie kvapai pasižymi vanilės, muskato, kalendros ir kitais ryškiais aromatais.

.

.

Užsakymo Nr. 221227

Rašyti komentarą