Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Prasideda balsavimas populiariausio sportininko rinkimuose

Publikuota: 2022 lapkričio 28 Kategorija: Sportas, Šilutėje

www.silute.lt nuotr.www.silute.lt nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės inicijuoja populiariausio Šilutės sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 Eur piniginiu prizu.

Šiais metais Šilutės rajono savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros, tad iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17 val. kviečiame balsuoti ir pareikšti savo nuomonę.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kandidatai

Evelina Brazdeikytė. Žirgų užkalbėtoja. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu kaipmat užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu atkakliai siekianti vis geresnių rezultatų konkūro aikštelėse. Daugelio varžybų laureatė ir prizininkė. Kandidatūrą teikia „Rusnės žirgai“.

Tomas Čeliauskas. Vyrų futbolo komandos „Šilutė“ kapitonas, ilgametis Šilutės vyrų futbolo komandos žaidėjas, Lietuvos futbolo federacijos antros lygos trečiosios vietos laimėtojas. Aktyviai dalyvauja tiek futbolo, tiek krepšinio visuomeninėje veikloje. Kandidatūrą teikia VšĮ „Šilutės sportas“.

Arūnas Dikšas. Šilutės teniso klubo „Verdena“ daugiametis narys, 2014–2015 m. sezono klubo prezidentas. Teniso entuziastas, nuolatinis šios sporto šakos renginių dalyvis, savo namų kortuose mielai priimantis ir klubo narius. Atstovauja Šilutės miestui Klaipėdos regiono varžybose su kitais savivaldybės tenisininkais. Kandidatūrą teikia teniso klubas „Verdena“.

Kazimieras Gudžiūnas. Automobilių sporto klubo „Vilkyčiai“ komandos treneris, varžybų organizatorius. K. Gudžiūnas – daugiametis autokroso, ralio čempionas, Kūno kultūros ir sporto departamento ne kartą apdovanotas už nuopelnus Lietuvos sportui, „Sidabrinės nendrės“ premijos laureatas. K. Gudžiūnas kasmet organizuoja Europos autokroso čempionato etapą, o 2022 m. už tai klubas „Vilkyčiai“ išrinktas vienas iš geriausių tokio tipo varžybų organizatorių Europoje. Kandidatūrą teikia ASK „Vilkyčiai“.

Domantas Mulskis. Aktyvus klubo „Skrydis“ narys, įvairių varžybų prizininkas, atsidavęs aviamodeliuotojas, sukonstravęs ne vieną lenktyninį droną, lėktuvą su elektros varikliu, lėktuvą su vidaus degimo varikliu. Visada pilnas idėjų, kaip aviamodeliavimo veiklą patraukliai pristatyti miesto gyventojams. Kandidatūrą teikia Šilutės aviacinės technikos konstravimo ir modeliavimo klubas „Skrydis“.

Jonas Piekautas. Stalo teniso klubo „Varmas“ pirmininkas, ne tik atsidavęs klubui, tačiau ir pametęs galvą dėl stalo teniso. Jo vadybiniai sugebėjimai leido klubui atnaujinti savo inventorių. Aukodamas savo asmeninį laisvalaikį dirbo su vaikais ir nemokamai, rašė projektus ir visiems įrodė, koks svarbus stalo tenisas Šilutėje. J. Piekautas iki šiol savo atsidavimu šiai sporto šakai uždega esamus ir pritraukia naujus narius, vaikus į klubo veiklą. Kandidatūrą teikia stalo teniso klubas „Varmas“.

Eduardas Targonskis. Antri metai atstovauja Šilutės reprezentacinei vyrų krepšinio komandai „Šilutė“ Nacionalinėje krepšinio lygoje. Kandidatas į U16 jaunučių Lietuvos rinktinę. Moksleivių krepšinio lygos B diviziono trečiosios vietos laimėtojas. Moksleivių krepšinio lygos B diviziono finaliniame ketverte išrinktas į simbolinį penketą. Kandidatūrą teikia VšĮ „Šilutės sportas“.

Eljotas Zaremba. Absoliutus Lietuvos, Europos ir Pasaulio imtynių čempionas. Įvairių sportinių renginių dalyvis ir prizininkas. 2022 metais aktyviai dalyvavo įvairių distancijų bėgimo varžybose, iš kurių parsivežė atminimo medalius. Kandidatūrą teikia VšĮ „Laisvalaikis Šilutėje“, Lijana Jagintavičienė.

Balsavimas vyksta ČIA.

www.silute.lt inf.

Rašyti komentarą